Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 20.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 20.08.2018, 00:00 | 20.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 20.8.2018 podle horoskopu.

Beran

Beranům se bude hodit jejich silná nátura. Vesmírná konstelace připravuje jednu zkoušku za druhou, při nichž potřebujete trpělivost a vytrvalost. Žádné zásadní konflikty nehrozí, ale cítíte se psychicky unavení. Nepodléhejte panice, brzy bude veselo.

 

Býk
Peníze vás svrbí v kapse a toužíte je pořádně roztočit, i když jich na účtu moc nemáte. Radost z výhodného nákupu by vám dlouho nevydržela. Vyplatí se obloukem vyhnout letních výprodejům a raději zapátrat na dně skříně, co se v ní skrývá za poklady.

 

Blíženci
Sextil Merkura přináší odlehčení situace do pracovní atmosféry. Neděláte si hlavu z každé hlouposti, která se nepodaří. Mezi spolupracovníky vnášíte dobrou náladu, proto jste vítanou tváří široko daleko. Nebudete mít nouzi ani o lukrativní zakázky.

 

Rak
Afrodita tropí neplechu v mezilidských vztazích i na začátku poslední srpnové dekády. Zatněte zuby a věřte, že její umanuté křepčení nebude mít dlouhého trvání. Pomocnou ruku v nejtěžších chvílích očekávejte od svých dětí nebo nejlepších přátel.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Lev je znamením, které miluje úspěch. Proto jste i na začátku tohoto týdne ve svém živlu. Cítíte, že vám leží u nohou celý svět a můžete rozhodovat o okolním dění. Jediné místo, kde vaše zákony neplatí, je zaměstnání. A s tím se špatně smiřujete.

 

Panna
Pondělí odstartuje pozvolným tempem a vězte, že není kam spěchat. To nejlepší máte v tomto týdnu teprve před sebou. Ujasněte si, co je pro vás prioritní a čemu chcete věnovat svou energii. Brzy se totiž naskytnou možnosti, o nichž se vám ani nezdá.

 

Váhy
Estetické cítění Vah se odrazí na domácím zázemí. Máte zvýšenou potřebu hnízdění a svou rodinnou klícku udržujete v čistotě a pořádku. Totéž očekáváte od svých blízkých, kteří však mají vůči domácím pracím odmítavý postoj. Nenechte se tím vykolejit.

 

Štír
Milí Štíři, na startu týdne vás hvězdy odrazují od stavění vzdušných zámků. V mnoha ohledech si děláte zbytečné iluze a následným vývojem situace budete zklamaní. Přehnaná očekávání nemějte od lukrativních projektů ani lidí, kteří vás obklopují.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!
 

Střelec
Milí Střelci, jestliže nemáte žádné závazky, čeká vás fantastický den, během něhož je vše dovoleno. Máte dostatek prostředků i sil, abyste zrealizovali, cokoliv si vezmete do hlavy. Okolí se nestačí divit, jaké netradiční aktivity dokážete vymyslet.

 

Kozoroh
Není divu, že se vám po víkendu nechce do pracovního procesu. Pokud si to můžete dovolit, protáhněte si volno o pár dní. Tělo volá po odpočinku a zaslouží si, abyste mu vyšli vstříc. Odpočatý organismus bude podávat lepší výkony. V práci i soukromí.

 

Vodnář
Velkou výhodou Vodnářů je schopnost nebrat věci moc vážně. I když si s partnerem vyměníte pár nevlídných slov, nebudete se z toho hroutit. Ukážete diplomatickou tvář a vyvěsíte bílou vlajku. Motivuje ho, aby se zbytečně nechoval jako umanuté dítě.

 

Ryby
Na startu týdne se pustíte do zvelebování rodinného hnízda. Půjde o změnu, která je příjemná pro všechny zúčastněné, proto se nemusíte obávat jejich reakce. Nejnovější trendy v oblasti bydlení máte v malíčku a hvězdy vám dolévají potřebné prostředky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře