Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 3.9.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 03.09.2018, 00:00 | 03.09.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 3.9.2018 podle horoskopu.

Beran

První školní den na Berany pomrkává Merkur a jeho vliv vám až do 6. září napomáhá v pracovní i milostné komunikaci. Vždy najdete slova, díky nimž se otevírají netušené možnosti. Toužíte po změně? Pak je nový školní rok skvělým odrazovým můstkem.

 

Býk
Na začátku měsíce máte chuť udělat si radost něčím poměrně drahým. Spoléháte na brzký výplatní termín nebo prémie, ale už nepočítáte s možnými neplánovanými výdaji. A právě září je jimi protknuté od začátku až do konce. Utrácení si proto odpusťte.

 

Blíženci
Začátek září je nenápadný a vesmír neslibuje velké změny. Vyplatí se zavřít do nitra a uvědomit si, co je vaší prioritou. V polovině měsíce se totiž naskytne šance k životnímu rozjezdu. Chcete se víc obout do kariéry, nebo je klíčem ke štěstí láska?

 

Rak
Zářijový start má pod taktovkou zakaboněná Venuše, což nevěstí velkou euforii. Hlavu vzhůru, milí klepeťáčkové, už během víkendu se situace obrátí ve váš prospěch. Do té doby se obrňte trpělivostí a neplánujte velké změny. Lepší vrabec v hrsti...

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Lev
Až do 6. září se radujete z přízně Merkuru, který ulehčuje pracovní dřinu a také napomáhá při navazování nových kontaktů. Určitě nelenošte, naopak se pořádně pusťte do práce. Z úsilí vynaloženého v tomto týdnu můžete profitovat ještě hodně dlouho.

 

Panna
Od přírody patříte spíše mezi nenápadná znamení, což se ovšem brzy změní. Hvězdní velikáni pro vás chystají koktejl plný životního driveu a sebejistoty. Na začátku týdne si připravte správnou půdu pod nohama. Když nastane den D, budete připraveni.

 

Váhy
Září je naplněné láskou po okraj, byť se pár drobných chybiček vloudí. Jaké by to ale bylo štěstí, kdyby se občas nevystřídalo s menší nepřízní. Aspoň si budete vážit krásných chvil. Hned start týdne slibuje romantiku pro zadané i ty bez partnera.

 

Štír
Nový týden nezačne zrovna slavně. V zaměstnání se mohou objevovat nejrůznější překážky a komplikace, kvůli nimž ztrácíte chuť začít cokoli nového. Není divu, že byste se po víkendu nejraději zavrtali zpátky do pelíšku. To byste se ale vzdávali lehce.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Milí Střelci, v první dekádě se snažte zaměřit na vše, co je pro vás prioritní. Do této doby můžete vyšperkovat situaci v lásce, zaměstnání i na domácí půdě. Venuše v příznivém aspektu vám nečiní žádné překážky a lehce zvládáte i neoblíbené činnosti.

 

Kozoroh
Na začátku týdne se objevují třenice na domácím poli. Nenecháte je rozhořet do velkého problému, ale napjatou atmosféru zklidníte hned v začátku. Problematické jsou především mezigenerační spory. Nemusely by vás trápit, ale máte rádi ve všem pořádek.

 

Vodnář
Jste jako velká voda, která se žene světem a nestará se, že za sebou zanechá potopu. Sršíte energií a chutí dosáhnout úspěchu, bohužel ne vždy k tomu použijete správné prostředky. V pondělí kvůli tomu můžete nadělat neplechu v mezilidských vztazích.

 

Ryby
Svobodné Rybky by se měly hodit do gala. Od neděle se totiž zvyšují šance k nalezení osudové lásky. Do té doby se věnujte všemu, co nesouvisí s milostným životem. Proto až budete mít hlavu v oblacích, bude se vám dřívější pracovní nasazení hodit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře