Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí, 10.9.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 10.09.2018, 00:00 | 10.09.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 10.9.2018 podle horoskopu.

Beran

Na začátku dalšího týdne se Venuše konečně umoudří a přestane vám v milostném životě i v ekonomické sféře házet klacky pod nohy. Díky tomu se vnitřně zklidníte a nehrozí žádné nepromyšlené kroky. Beraní intuice nabírá zpátky jistotu v kramflecích.

 

Býk

Nejraději byste protáhli víkend a podnikli s rodinou něco dobrodružného. Pracovní závazky vás však volají, stejně jako ratolesti školou povinné. Zábavu si vynahradíte v odpoledních hodinách, které jsou pro kulturní i sportovní program jako stvořené.

 

Blíženci

V pondělí vám dělá potíže koncentrace. Myšlenkami se vracíte k víkendové pohodě, a tak nevnímáte, o čem mluví kolegové i nadřízení. Po poradě působíte lehce zmateným dojmem. Raději se znovu zeptejte, dokud je čas. Mohli byste udělat zásadní chybu.

 

Rak

Pondělí ještě může být zatěžkáno nevlídnou konstelací, která komplikuje mezilidské vztahy a ubírá Rakům na vitalitě. Druhou část předpovědi lze ovlivnit životosprávou. Pokud se tělo vzpouzí rozkazům, nesnažte se ho přemluvit a jděte brzy do peřin.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Start dalšího zářijového týdne vypadá dost slibně. V zaměstnání máte zajímavě rozjetou kariéru a také milostná sféra hlásí jeden úspěch za druhým. Menší mráčky se stahují pouze nad rodinným životem. Nedělejte proto raději nic za zády svých blízkých.

 

Panna

Do nového pracovního týdne skočíte rovnýma nohama. Jste nabití originální nápady a neschází vám ani energie pro jejich realizování. Pakliže nejste se současným místem spokojeni, je ideální doba k tomu porozhlédnout se po změně na pracovním trhu.

 

Váhy

Po víkendu se ještě nemůžete dostat do pořádného tempa a máte pocit, jako by vám všechno unikalo skrz prsty. Hlavu vzhůru, milé Váhy, už zítra se situace obrátí o sto osmdesát stupňů. Zatím se klidně rozehřívejte a sepište třeba seznam svých přání.

 

Štír

Venuše je sice ve vašem znamení, ale ve spojení s Merkurem dělá samou neplechu. Způsobuje disharmonii v milostném životě a na pracovní dráhu staví jednu překážku za druhou. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a vykřesat ze sebe maximální dávku humoru.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Střelec

Milí Střelci, Merkur na vás ze znamení Panny nehází nejveselejší oko. Komplikuje vaše rozhodování. Ačkoliv jste od přírody racionálně založení, tentokrát se vznášíte v oblacích. V pondělí buďte obezřetní při podpisu smluv i bankovních transakcích.

 

Kozoroh

V novém týdnu se konečně zbavíte svého požitkářského poblouznění a vrátíte se nohama zpátky na zem. Je třeba zkontrolovat, jaké škody jste svými neopatrnými zásahy způsobili. Nejspíš budete muset šlápnout do pedálů, abyste zachránili rodinné úspory.

 

Vodnář

Hlavou se vám honí spousta zajímavých nápadů pro oživení milostného života. Bohužel nenacházíte správnou šanci, abyste své představy mohli zrealizovat. Než tlačit na pilu, raději je o pár dní odložte. Už zítra se atmosféra ve vztahu zlomí k lepšímu.

 

Ryby

Mějte se na pozoru před výhodnými nabídkami k investicím. Vidíte pouze lákavé pozlátko, ale skutečnost je zcela jiná. Tentokrát nemůžete věřit nikomu. Přátelé, kteří za vámi s danou příležitostí k zisku přijdou, se totiž nechali nejspíš sami napálit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře