Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 1.10.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 01.10.2018, 00:00 | 01.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 1.10.2018

Beran

Milí Berani, na co se můžete těšit na začátku měsíce? Průvodcem vám bude přátelská konstelace Marsu, která se příznivě odrazí na mezilidských vztazích. Svobodným nabízí příležitost k nalezení nové lásky, ostatní nebudou ochuzeni o skvělá přátelství.

 

Býk

Psychické naladění Býků se na začátku měsíce proměňuje jako aprílové počasí. Situace se nevyvíjí podle plánu, což vám dokáže sebrat vítr z plachet. Nejcitelnější to je u svobodných jedinců, kteří se rychle zamilují, ale jejich euforie brzy opadne.

 

Blíženci

Dle hvězdného jízdního řádu to v říjnu vypadá na pořádnou zábavu! Marsův blahodárný trigon přináší smích a radost do života, což je nejlepší lék na všechny neduhy. Vesmír se snaží vynahradit vám dřívější strádání, tak přijměte jeho omluvu bez cavyků.

 

Rak

Citlivé znamení Raka vyhlíží týden, kdy doznívá negativní konstelace Merkuru. Přináší s sebou pracovní komplikace a zhoršení mezilidských vztahů. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a věřit, že za pár dnů vám bude lépe. Vzpruhu nabízí třeba láska.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Venuše v kvadratuře k vašemu znamení tropí neplechu v milostném životě a nedělá nejlepší službu zadaným ani svobodným Lvům. Protějšek vás častěji vytáčí, singles se zase střetávají se samými nevhodnými adepty. Vzpruhu hledejte u drahé polovičky.

 

Panna

Jak vypadá začátek měsíce pro vás, milé Panny? Vynikající zprávou je, že vás pod křídla skryje sama Afrodité a dopřeje vše, po čem srdíčko touží. Její vliv se samozřejmě projeví na mezilidských vztazích, ale ochuzeny nejsou ani finance nebo rodina.

 

Váhy

S novým týdnem nabírá kariéra Vah rychlý spád. Svěží vítr pocítíte už během prvních hodin na pracovišti. Není vyloučeno, že se dostanete na lépe placené místo nebo se vyhříváte v přízni nadřízeného. Nezaměstnaným jedincům se blýská na lepší časy.

 

Štír

Dynamické spojení Venuše s Merkurem slibuje v první dekádě velmi čilý program. Z velké části můžete ovlivnit, jaký bude mít dopad na váš pracovní a soukromý život. Hvězdy radí nepodléhat stresu a brát na svá bedra pouze tolik, kolik můžete stihnout.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Milí Střelci, po pracovní stránce u vás na začátku měsíce nastává příznivé období. Nezaměstnaní nebudou sedět se založenýma rukama a vaše schopnosti najdou uplatnění. Vyplatí se zalovit na pracovním trhu a rozeslat životopisy. Nezůstanete bez odezvy.

 

Kozoroh

Na začátku týdne máte plnou hlavu schůzky s vysněnou bytostí. Nová známost ve vás probudí chuť do života a svět se zdá najednou růžovější. Není vyloučeno, že odpoledne strávíte pobíháním po obchodech za účelem nákupu ideálního dárku pro protějšek.

 

Vodnář

Na začátku pracovního týdne pocítíte přízeň Štěstěny. Po profesní stránce se vám daří čím dál tím víc. Máte šanci dosáhnout kariérně všeho, co si zamanete. Generální ředitel zeměkoule z vás sice bohužel nebude, ale podobné teplé místečko se najde.

 

Ryby

Milé Rybky, přemýšlíte, kde hledat spřízněnou duši? Hvězdy vás posílají za kulturou a společenským vyžitím. Byť to není váš šálek čaje, zkuste návštěvu muzea nebo výstavy. Potkáte tam osobu, s níž si budete mít o čem povídat. Změna je přece život.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře