Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 8.10.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 08.10.2018, 00:00 | 08.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 8.10.2018

Beran

Další říjnový týden začne pro Berany hladce. Z vesmíru stále proudí pozitivní energie, která vás žene kupředu v pracovní i milostné sféře. Jediné, nač dejte pozor, aby vás narůstající sebejistota nenutila k riskantních aktivit, jako je třeba nevěra!

 

Býk

Nejste rození svůdníci, a proto vás pondělí vývoj událostí zaskočí. Užíváte si totiž příval přízně opačného pohlaví a nevíte, jak na něj reagovat. Singles nemají co řešit. O poznání těžší rozhodování čeká Býky ve vztahu. Malý flirt vám neuškodí.

 

Blíženci

Jste nenapravitelní romantici a dnes se pro lásku pěkně spálíte. Věřte, že bolavá duše najde rychlý konec v novém objevu. Čeká vás poblouznění, jež s další láskou na první pohled odezní. Zadaní jedinci mohou podlehnout vábení atraktivního protějšku.

 

Rak

Partnerství vyhlíží důležitý krok, který vám vnese klid do duše. Ujistíte se v tom, že drahá polovička o vás stále bojuje a projevuje zájem. Její neskrývaná žárlivost vás potěší. Dejte si raději pozor, abyste její trápení zbytečně neprotahovali.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Lev

Pondělním největším nepřítelem je přílišná důvěřivost k druhým. Spolupracovníci vaši nejistotu vycítí a mohou ji využít ve svůj prospěch. V zaměstnání vás zmate klamná informace. Jestli podlehnete nastalému chvilkovému chaosu, zbytečně si přitížíte.

 

Panna

Milé Panny, nevyhýbejte se společnosti! Máte šanci seznámit se s prima člověkem. Flirtování vám zlepší náladu a kromě nového protějšku může získat i zajímavé konexe do budoucna. Umíte na druhé zapůsobit a vaše osobní kouzlo je dnes na nejvyšším bodě.

 

Váhy

Začíná se vám dařit a svůj vytčený cíl vidíte jasně před sebou. V tento okamžik si dejte obzvlášť pozor, abyste neusnuli na vavřínech. Někdo si chce přivlastnit vaše zásluhy a přijít rovnou k hotovému. Obezřetnost hlavně na pracovním poli se vyplatí.

 

Štír

Ukážete se jako spolehlivý parťák, který druhé nikdy nenechá na holičkách. V případě potřeby odhazujete všechny nepodstatné věci a vytáhnete přítele z bryndy. Utužíte přátelství a získáte oporu do nelehkých dnů. Dobré vztahy pro vás hodně znamenají.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Střelec

Obavy z dnešního dne jsou předčasné a zbytečné. Důležitá schůzka, ať už soukromá či obchodní, vám vyjde na výbornou. Nervozita z vás rychle spadne a pokud nepropadnete přetvářce, u dotyčné osoby zabodujete. Přichází pro vás vhodná doba ke změnám.

 

Kozoroh

Čerstvá láska vámi prostoupí od hlavy až k patě, a tak ji před okolím neutajíte. Nemáte se za co stydět, blízcí vám spokojený partnerský život mohou jedině závidět. Tento týden pro vás bude ve znamení pohodově stráveného času s milovaným protějškem.

 

Vodnář

Jste nabiti pozitivní energií a na okolí působíte tím nejlepším dojmem. Je ten správný čas ke změně zaměstnání a navazování nových kontaktů. Získáte si sympatie každého, s kým promluvíte. Jen si dejte pozor, abyste nepropadli nezdravému sebevědomí.

 

Ryby

Venuše s Neptunem připravují samé příjemné okamžiky v lásce, rodinných záležitostech i na pracovním poli. Prioritou by měly být mezilidské vztahy, které mohou v tomto týdnu vstát jako fénix z popela. Poslechněte hlas svého srdce a věřte svým emocím.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře