Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 15.10.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 15.10.2018, 00:00 | 15.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 15.10.2018

Beran

V novém týdnu cítíte, že je po pracovní stránce všechno tak, jak má být. Nadřízení se zklidnili a také ze strany kolegů není třeba čekat žádné negativní překvapení. Můžete se soustředit na důležité úkoly, takže se vyhnete chybám i časové prodlevě.

 

Býk

Milí Býci, vyhlížíte týden, který vám dá psychicky i fyzicky zabrat. Graduje totiž negativní konstelace, jejíž vliv se odrazí na vztazích v zaměstnání i soukromí. Zejména k životnímu partnerovi a svému nadřízenému neoplýváte potřebnou trpělivostí.

 

Blíženci

Ani druhá polovina měsíce neukrojí nic z aktuálního štěstí. Do pondělí skočíte s úsměvem na tváři a odhodláním dokázat nemožné. V zaměstnání vám neschází potřebná motivace, jíž strhnete i jindy lenivé kolegy. Ve volném čase myslíte na své zdraví.

 

Rak

Pondělí hlásí ideální podmínky pro finanční transakce. Tohle klima vydrží až do konce měsíce, kdy si děláte radost nákupy věcí, jež jste si museli odpírat. Myslíte i na své blízké, v první řadě na děti. Je skvělý čas začít pořizovat vánoční dárky?

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Začátek týdne hrozí konfrontací s příbuzným, který je vám něčím nepříjemný. Nejspíš sám nevyprovokuje hádku, ale prvotní impuls přijde z vaší strany. Snažte se krotit temperament a nebuďte vztahovační. Hvězdy vás popichují k neadekvátním reakcím.

 

Panna

První polovina týdne je vhodná pro praktické zařizování. Luna přechází přes Saturn a pomáhá pochopit, co je pro váš život skutečně důležité. Usnadní vám to rozhodování v lásce, zaměstnání, a především finančních otázkách. Už víte, do čeho investovat.

 

Váhy

Během víkendu jste načerpali tolik sil, že byste mohli kácet stromy holýma rukama. Stačí, abyste se dostali do správné provozní teploty. Vesmír slibuje pozitivní vývoj v práci a ani láska nehlásí potíže. Jediné, co vás může trochu potrápit je rodina.

 

Štír

Merkur v konjunkci s Venuší slibuje Štírům příjemné zážitky v tělesné i duševní rovině. I když to mezi vámi s partnerem v poslední době moc nefunguje, pondělí bude mít jiný ráz. Že by konečně došlo na sladké usmiřování? Nebo při sexu upustíte páru?

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Střelec

Nový říjnový týden přinese Střelcům zajímavou pracovní příležitost. Nezaměstnaní mají šanci k úspěchu při pohovoru a nalezení ideálního místa. Zaměstnaným hvězdy přejí v kariérním růstu. Musíte jen dát najevo, kdo je skutečným tahounem kolektivu.

 

Kozoroh

Důležité obchodní schůzky nebo pracovního pohovoru se dnes nemusíte bát. Pokud poslechnete vnitřní hlas, najdete správnou odpověď i na nejzapeklitější otázky. Nenechejte si od nikoho namluvit nic jiného. Máte úspěšně našlápnuto k dosažení svého cíle.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, vězte, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Drobné hašteření a popichování v sobě skrývá vřelé sympatie. Pár skleniček alkoholu vám může rozvázat jazyk a odhodit zábrany. Platí to jak pro singles, tak i jedince v rozhádaném partnerství.

 

Ryby

Ani po víkendu si nehodláte upírat aktivity, které jsou vám milé. Po práci přichází čas na zábavu, a to i za cenu, že musíte zrušit původní plány. Někoho se vaše kroky dotknou. Pokud jste měli sraz s přáteli, najděte na ně aspoň skulinu v programu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře