Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 22.10.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 22.10.2018, 00:00 | 22.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 22.10.2018

Beran

Slunce se s vámi loučí ze znamení Vah a konečně svítá naděje na zlepšení atmosféry v soukromí. Platí to zejména pro Berany v manželství, kterým to v uplynulých dnech moc neklapalo. V pondělí cítíte, že se události zvolna proměňují ve váš prospěch.

 

Býk

Býci se mohou těšit na navazování nových známostí i přátelství. Singles by se neměli hned těšit na lásku, protože té se dočkáte až v nadcházejícím měsíci. Užívejte si inspirativní setkání a kontakty, jež zhodnotíte v pracovním i soukromém životě.

 

Blíženci

Nový týden otevírá cestu k rodině. Hvězdy vám propůjčují empatii, díky níž se dostanete blízkým pod kůži. Pochopíte jejich pohnutky a objevíte spoustu informací, o nichž jste neměli ani tušení. Neberte je na lehkou váhu a važte si takové možnosti.

 

Rak

Dáte přednost osobní zkušenosti před radami ostatních. Držíte se toho, že si raději pokazíte život podle svého názoru, než byste museli nadávat na druhé. Naštěstí to nebude potřeba! Intuice vás navede na správnou cestu. Stačí si jenom důvěřovat.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Až do úterý se radujete z krásného sextilu Slunce ve Vahách, který zesiluje vrozenou tvůrčí náturu. Máte pocit, jako by vás na začátku týdne políbila múza. V lásce i pracovních záležitostech vsaďte na svou originalitu. Je to lepší, než plout s davem?

 

Panna

Panny vezmou na začátku týdne život do svých rukou a stočí kormidlo směrem, který je pro ně prioritní. Vesmír zintenzivňuje milostné prožitky, ale nabízí i velký pracovní skok. Mentální schopnosti jsou na maximu a je jen na vás, jak s nimi naložíte.

 

Váhy

Pokuste se mít za každou cenu pod kontrolou svůj milostný život. Nejspíš se vám někdo snaží vetřít do blízkosti a použije k tomu veškeré myslitelné zbraně. Nezadaní riskují maximálně svou dobrou pověst, u Vah ve vztahu je to mnohem komplikovanější.

 

Štír

Schválnosti na pracovišti vám přinesou akorát náročný závěr měsíce. I když s vámi spolupracovníci nehrají fér, nesnižte se na jejich úroveň. Nakonec by všechno zlé skončilo na vašich bedrech. V dalších dnech budete schopni brát těžkosti s nadhledem.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď! 

 

Střelec

Atmosféra nahrává finančním ztrátám. Držte se zpátky při podpisu důležitých smluv a vyhněte se také vyšším investicím. Mohli byste skočit na lep člověku, který působí důvěryhodným dojmem. Nejriskantnější obchody se objevují v souvislosti s bydlením.

 

Kozoroh

Ačkoliv jste od přírody realisté, v posledním celém říjnovém týdnu uvidíte věci v jiném světle. Chápete záležitosti mezi nebem a zemí a inklinujete k ezoterice. Singles díky tomu mohou navázat známost s perspektivou do budoucna. Rozum hoďte stranou!

 

Vodnář

Po víkendu se dostáváte jen těžko do pracovního tempa. Navíc máte pocit, jako by vám vedení házelo klacky pod nohy a lépe na tom nebudete ani v kolektivu spolupracovníků. V tomto týdnu se ponořte do individuální práce a nechtějte po ní žádné zázraky.

 

Ryby

Ryby jsou od přírody velmi obětavým znamením, proto vám dělá radost, když můžete být užiteční druhým lidem. Nejspokojenější jste v zaměstnání, kde pracujete ve prospěch potřebných. Ale charitativní naladění se dnes dotýká všech jedinců bez výjimky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře