Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 29.10.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 29.10.2018, 00:00 | 29.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 29.10.2018

Beran

Svobodní Berani by se seznamováním měli počkat na druhou polovinu týdne, kdy se začne blýskat na lepší časy. Máte sice spoustu příležitostí k flirtu, ale žádný neslibuje dlouhodobější perspektivu. Daný protějšek vás začne nudit dřív, než se sblížíte.

 

Býk

Trpělivost, Býci, chce to hlavně trpělivost. V zaměstnání a finančních záležitostech byste nejraději měli všechno hned. Unáhlenost by vám bohužel nepřinesla nic dobrého. Ve spěchu přehlédnete důležitou drobnost, která vás později může vyjít draho.

 

Blíženci

Každý den nemůže být posvícení. Pokud vám to v partnerství dlouhodobě neklape, zaposlouchejte se do svého nitra a také se zeptejte na názor drahé polovičky. Jedině tak můžete pracovat na společné věci, kterou je obnovení ztracené milostné jiskry.

 

Rak

V závěru měsíce si Raci spraví chuť. Venušin trigon slibuje pozitivní vývoj událostí v milostném životě a zdá se, že nebudete strádat ani finančně. Když se tyhle podmínky splní, těšte se na příjemný den. Jen nesmíte mít v partnerství žádné tajnosti.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Mezilidské vztahy jsou na konci měsíce tvrdým oříškem. Myslete na to, že ne všichni, kteří vás obklopují, mají čisté úmysly. Platí to v zaměstnání a dokonce i na milostné půdě, kde se to intrikami jenom hemží. Intuice vám pomůže oddělit zrno od plev.

 

Panna

Výměna názorů zafunguje jako vynikající očistný prostředek. Hádce se nevyhýbejte, i když nepatříte mezi znamení, které si lebedí v konfliktech. Už nějakou dobu bojujete s neutěšenou atmosférou, které jste nedokázali přijít na kloub. Teď se to povede.

 

Váhy

Jste vzorem pro své ratolesti, a to není vůbec málo! Bez ohledu na věk k vám vzhlíží a neváhají si přijít pro radu v náročných situacích. Myslete na to na začátku týdne, kdy se vaše trpělivost ocitne na krajíčku. Říkejte si, že chybami se člověk učí.

 

Štír

Závěr měsíce se vám snaží nahradit to, co se v uplynulých týdnech nepodařilo. Slunce s Venuší hlásí skvělé podmínky pro lásku, přátelství i finanční zisky. Využijte poslední tři dny tohoto měsíce, abyste dohnali resty a užili si pořádné vzrušení.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Lásce necháte na konci října volný průběh. Týká se to nezadaných Střelců, kteří jsou v těsném kontaktu s bývalým partnerem nebo spolužákem. Cítíte, že sympatie mezi vámi nevyprchaly a jen čekáte, co další měsíc přinese. Nuda tedy rozhodně nehrozí.

 

Kozoroh

V posledních říjnových dnech může dojít k objasnění rodinných záležitostí, s nimiž jste si odpradávna lámali hlavu. Dost možná jde o informaci o vašich předcích. Genealogie vás láká a v těchto dnech dokážete v rodokmenu proniknout hodně daleko.

 

Vodnář

Zatímco přísun financí není nijak velký, výdaje na konci měsíce nabírají raketovou rychlost. Pokud nechcete před výplatou počítat každou korunu a žít na rohlících, přibrzděte. Navíc hrozí, že uděláte investici, která by vám zavařila na dost dlouho.

 

Ryby

Jednáte ve prospěch druhých a své vlastní zájmy držíte stranou. Dost možná se přitom musíte potýkat s nepřízní závistivých lidí. Nespoléhejte se na boží mlýny a sjednejte pořádek tady a teď. Jinak to bude vypadat, že na sobě necháte dříví štípat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře