Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 5.11.2018

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 05.11.2018, 00:00 | 05.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 5.11.2018

Beran

V zaměstnání se mohou objevit drobné spory s kolegou. Nejste naladěni na stejnou notu, a tak se snadno dostanete do konfliktu. Výhodnější to dnes bude při individuální práci než v týmu. V pondělí potřebujete prostor, abyste rozvinuli profesní vlohy.

 

Býk

Začátkem nového týdne se po vás žádají kreativní vlohy. Ať je to v domácnosti nebo na pracovišti, bude třeba použít notnou dávku fantazie. Z originálního myšlení koukají nejenom výhody do budoucna. Hvězdy naznačují, že se při práci skvěle pobavíte.

 

Blíženci

Na pracovišti vám kolegové mohou vyčítat pomyslné výhody. Zatímco vy stojíte na jedné straně barikády, spolupracovníkům obhajobu nevysvětlíte. Teprve vývoj událostí ukáže, kdo je za vaše úspěchy zodpovědný. Faktem je, že jste si je museli odpracovat.

 

Rak

Začátkem pracovního týdne máte šanci udělat dobrý dojem na správných místech. Narůstající komunikační schopnosti a dostatek odhodlání vám dovolí zapůsobit na nadřízené. Skvěle se bude dařit jedincům na vyšších postech i Rakům, kteří profesi hledají.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Pozvánka na rande přinese nečekané zvraty. Nevinný oběd či posezení se známým rychle získá milostný charakter. Nejednoho zrozence Lva přepadnou hříšné myšlenky. Ať už jste zadaní či nikoliv, nezávazné flirtování vám na začátku týdne není proti srsti.

 

Panna

Dojde vám trpělivost s neustálými změnami na pracovišti. Dnes se vás jakékoliv zvraty silně dotýkají a stresují vás. Není divu, když v průběhu dne vyletíte jako čertík z krabičky. Hrozí, že si nahromaděné negativní emoce vybijete na špatných místech.

 

Váhy

V zaměstnání se začátkem týdne otevírá cesta k hvězdné kariéře. Máte jedinečnou šanci udělat dojem na vedení a předběhnout konkurenty. Perfektně se vám bude dařit během obchodních schůzek i jednání s úřady. Argumenty taháte z rukávu jako kouzelník.

 

Štír

Pondělí vás postaví před důležité rozhodnutí. Ať se dilema týká práce či soukromých záležitostí, upřednostňujete svůj instinkt. Zajímavé rady přátel jdou výjimečně kolem vás. Jste přesvědčeni, že o své budoucnosti dokážete rozhodnout jedině vy sami.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Milí Střelci, v listopadu bojujete s nespokojeností v mnoha životních oblastech. Na začátku tohoto týdne je to citelné zejména ve finančních záležitostech. Nadřízení nejsou přístupní vašim požadavkům, proto je vhodné nevybočovat z řady a vyčkávat.

 

Kozoroh

V začátku týdne jste konzervativně naladěni. Rozhovor s kamarádem či kolegou o jeho přelétavosti a vztazích na jednu noc nebude ničím pro vás. Nestálost v lásce odsoudíte. Proto se v manželství dočkáte romantické noci jako z pohádek pro dospělé.

 

Vodnář

Obdržíte pozvánku na společenskou akci a v hlavě se vám rozehraje kolotoč představ. Pravděpodobně už přemýšlíte o svršcích, make-upu i vhodném doprovodu na party. Ve hvězdách ovšem visí i podstatnější záležitosti. Určitě nemáte na daný den plný diář?

 

Ryby

Milé Rybky, úspěch v zaměstnání může být pro některého z kolegů trnem v oku. Čím víc se budete radovat, tím spíše dotyčného člověka popíchnete. Vyplatí se dát pozor na nepřejícnost okolí a zbytečně se nechlubit. Teprve v rodině své štěstí oslavíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře