Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 24.11.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 24.11.2018, 00:00 | 24.11.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 24.11.2018

Beran

Dnešní den vám bude připadat poněkud šedý a fádní. To však rozhodně neznamená, že to nemůžete změnit. Uvědomte si, že svět je takový, jaký jej uděláte. A ne nadarmo se říká, že štěstí je vlastnost. Proto se pokuste rozzářit si obličej maličkostmi.

 

Býk

Chovali jste se v minulosti lehkovážně a využívali jste lidi okolo sebe? Přiznejte to sami sobě. Pokud ano, nedostatek pokory se vám vrátí v podobě vztahových problémů. Vezmete si z toho ponaučení a příště budete více zvažovat následky svých činů.

 

Blíženci

Budete mít potíže s vytrvalostí a odhodláním. Dnes se vám zkrátka do ničeho nebude chtít, a do čeho se pustíte, to vás velmi brzy přestane bavit. Občas je nejlepší dopřát si trochu relaxace a oddechu. Jen tak zase najdete motivaci do pořádné práce.

 

Rak

Dnes posedíte s celou rodinou a povyprávíte si se svými blízkými o zážitcích z práce a ze školy. Dlouho jste s nimi netrávili volný čas, a tak si rozhodně budete mít o čem povídat. Dozvíte se mnoho zajímavých novinek, o kterých jste dosud nevěděli.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Dnes máte potřebu vstřebávat nové informace, proto je ideální den ke vzdělávání v oblasti práce či ke studiu. Jste plni energie a vše do sebe nasáváte doslova jako houba. Využijte tento potenciál na maximum, ušetříte si tak mnoho práce v budoucnu.

 

Panna

Z chování svého partnera vyvodíte, že vám něco tají. A to se vám rozhodně nebude zamlouvat! Myslíte hned na nejhorší, což je však naprosto zbytečné. Je totiž možné, že vás chce protějšek jenom mile překvapit. Dopřejte mu proto čas, než jej osočíte.

 

Váhy

Zjistíte, že máte s partnerem naprosto rozdílné názory na materiální zajištění. Menším sporům na toto téma se proto nevyhnete. Přesto to neznamená, že společná budoucnost je nyní vyloučená! Kompromis je nejlepším řešením. Dosáhnete oba spokojenosti.

 

Štír

Vaše finance se ustálí na slušné úrovni. Budete sami se sebou velice spokojení, přesto se vyvarujete přehnaného utrácení. Jediné výdaje, kterým neodoláte, budou vánoční dárky pro vaše blízké. Milujete předvánoční nakupování a náležitě si jej užijete.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Jisté osobě velkoryse odpustíte. I když vás to bude stát síly a přemáhání, víte, že je to jediné správné řešení. Nechcete totiž ztratit milovaného člověka kvůli ješitnosti či zbytečně nabubřelému ego. Proto raději spolknete hrdost a budete laskaví.

 

Kozoroh

Někdo kolem vás bude neúnavně kroužit. Ale vy se jen tak nedáte. Vytrvalost na vás neplatí, stejně tak jako otřepaná klišé. Chcete vidět zaujetí, odvahu, vášeň a lásku. To jsou jediné věci, které vás přesvědčí, že to dotyčný myslí skutečně vážně.

 

Vodnář

Žabomyším válkám se úspěšně vyhnete. Víte totiž, co je opravdu důležité, a rozhodně se nechcete zabývat zbytečnostmi. V současné době máte opravdových starostí nad hlavu, a proto vás malichernosti, do kterých vás zatahují známí, nijak nezajímají.

 

Ryby

Partner ocení vaši snahu udělat mu radost a prožít hezký společný víkend. Uvidí totiž, že vám na něm opravdu moc záleží. A umí vám lásku oplatit! Společně prožijete velice příjemnou sobotu plnou lásky a pohody. Nenecháte se ničím a nikým stresovat.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře