Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 1.12.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 01.12.2018, 00:00 | 01.12.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 1.12.2018

Beran

Jak začne poslední měsíc tohoto roku pro vás, milí Berani? Vesmírní velikáni v čele se Sluncem přichází s jednou velmi příjemnou radou. Užívejte života plnými doušky! Adventní čas využijte k odpočinku po boku těch, kteří jsou vašemu srdci nejbližší.

 

Býk

Doznívající listopadová konstelace může v sobotu přinášet ještě drobné mráčky do nálad Býků. Platí to hlavně pro jedince, které čeká pracovní víkend. Raději byste si natáhli nohy a odpočinuli si. Na druhé straně vás motivuje vidina zajímavého zisku.

 

Blíženci

Zatímco většina zvěrokruhu plánuje zásadní změny na nový rok, Blíženci se jich mohou dočkat už s měsíčním předstihem. Podle hvězd to však není nejlepší zpráva. Zbrklý Mars vás nutí do nepromyšlených kroků, jichž byste brzy litovali. Raději zvolněte.

 

Rak

Milí Raci, prosinec je měsícem, kdy se cítíte naprosto fantasticky. Díky Marsu budete mít bezedné rezervoáry pozitivní energie, konjunkce Neptunu se pak podepíše na celkové atmosféře kolem vás. Máte šanci dosáhnout všeho, o co do konce roku usilujete.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Prosinec symbolizuje pro Lvy měsíc splněných přání! Zamyslete se hned na začátku, co by měl vám měl vesmírný objednávkový servis doručit do konce roku a s jakými změnami byste rádi začali od prvního ledna. Šance na jejich realizaci jsou velmi vysoké.

 

Panna

Po náročném měsíci si Panny moc neodpočinou. Inu blíží se konec roku a přepětí je znát nejenom na vás, ale hlavně na vašem okolí. Venuše se snaží uklidňovat atmosféru, ale veškerou práci za vás neodvede. Je nutné vykřesat ze sebe více trpělivosti.

 

Váhy

Celé vesmírné plénum zesiluje vaši inteligenci a komunikační schopnosti. Hvězdy vám otevírají možnosti, o nichž se vám nesnilo ani v těch nejtroufalejších představách. Stále se radujete z výhodného Jupiterova sextilu, který slibuje velkou expanzi.

 

Štír

Duševní souhra s rodinnými příslušníky je tím, co vás na začátku měsíce žene kupředu. Dřívější neshody jsou zapomenuty, vzájemně si důvěřujete a táhnete za jeden provaz. Zdá se, že adventní čas odstartujete v harmonickém duchu. Cítíte se spokojeně.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

V prosinci děláte čest svému znamení. Jste jako ohnivá střela, která se na chvíli nezastaví. Milujete pohyb, vývoj a potřebujete, aby se kolem vás neustále něco dělo. Proto sezvete o víkendu přátele a užijete si legraci jako za starých dobrých časů.

 

Kozoroh

Prosinec symbolizuje v životě Kozorohů intelektuální růst. Venuše s Marsem zvou na procházku plnou duchovního objevování. Tajuplné cesty přinesou probuzení z rutinního života. Na spoustu věcí získáte jiný pohled a přestanete opakovat chybné vzorce.

 

Vodnář

V posledním měsíci roku hledáte svou vlastní životní filozofii. Zatímco ostatní znamení nechávají změny až na leden, Vodnáři začnou s předstihem. Cítíte, že právě teď se vám otevírají cesty k nepoznanému. Dokážete porozumět věcem mezi nebem a zemí.

 

Ryby

Mars vám po celý měsíc dolévá pohár plný energie. Díky němu máte odhodlání pro všechny překážky, které před vás vesmír staví. Občas můžete mít pocit, že vám dochází dech, nakonec ale zvítězí velká motivace. Jednoznačně nejšťastnější sférou je láska.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře