Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 15.12.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 15.12.2018, 00:00 | 15.12.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 15.12.2018

Beran

S optimismem v srdci proplujete i nadcházejícím víkendem. Hvězdy slibují báječné okamžiky v lásce, rodinném kruhu i zaměstnání. Máte tvůrčí náladu a je výhradně na vás, jak s touto výjimečnou konstelací naložíte. Byla by škoda volné dny prolenošit.

 

Býk

Radujete se z pozvánky na zajímavou akci, ale nejste si jisti, zda byste měli přizvat drahou polovičku nebo jestli by vůbec souhlasila. Rychle zažeňte myšlenku, že byste se vymluvili na přesčas a vyrazili za jeho zády. Nepřineslo by to nic dobrého.

 

Blíženci

Stále se kolem vás pohybuje spousta osob, které vás popichují svým chováním. Snažte se alespoň během volných dní obklopit těmi tvářemi, jež dokážou na vaší tváři vykouzlit úsměv. I to může být tvrdý oříšek, protože máte tendenci být vztahovační.

 

Rak

Pokud mezi vámi a drahou polovičkou vzniká ponorka, pozvěte na návštěvu přátele nebo vyrazte bok po boku do společnosti. Uvolníte se a přestanete se navzájem soustředit na to, co vám na tom druhém vadí. Večer si budete před usnutím broukat do ouška.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

O víkendu vás vyhledá někdo blízký se žádostí o pomoc. Nerozmýšlejte a udělejte vstřícný krok, i když musíte rušit své původní plány. V dané osobě získáte spřízněnou duši, což brzy oceníte. Spolehlivějšího člověka byste v širokém okolí marně hledali.

 

Panna

Předvánoční úklid využijete k tomu, abyste si v životě udělali pořádek. Ať se pustíte do mytí oken, stírání prachu nebo třídění obnošených svršků, pomůže vám to psychicky. Vyčistíte si hlavu a zbavíte se chmurů. Odhoďte vše, co zadržuje energii.

 

Váhy

Zadané Váhy vyhlížejí romantikou protkaný večer. S partnerem si dopřejete trochu luxusu a nehledíte na vydané finance. Večerní procházka adventním městem je nejlepší kulisou pro vyznání se ze svých citů. Zažíváte sladkou renesanci letitého vztahu.

 

Štír

Volné dny investujte do regenerace své maličkosti. Udělejte něco pro sebe a nehleďte na názory druhých. Dopřejete si trochu luxusu, díky němuž stoupnete na ceně nejenom ve svých očích. Musíte se čas od času odměnit a tento týden si to zasloužíte.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Začátek víkendu usnadní komunikaci v soukromí. Nejrůznější šarvátky a konflikty najdou řešení a s rodinou i přáteli začnete od čistého stolu. Máte otevřenou mysl, tudíž snáz než dříve přistoupíte na názory druhých. Po všech stránkách vás to obohatí.

 

Kozoroh

Na jaký víkend se můžou těšit zrozenci Kozoroha? Díky přízní vesmírného pléna to vypadá na čas plný lásky, smíchu a životního štěstí. Stačí poslechnout intuici, která vám napovídá, jaká cesta vede ke spokojenosti. Proč jednou neudělat, co si žádá.

 

Vodnář

Vedete zajímavé polemiky se sečtělým členem rodiny, což představuje příjemnou změnu stereotypního programu. Nezáleží na věkovém rozdílu, příjemně překvapit vás mohou i nejmladší příbuzní. Vždyť kolik moudra najdete v pohádkách. Tak se nechte poučit.

 

Ryby

S příbuznými si užijete spoustu zábavy. Ať vyrážíte na výlet či zůstáváte v teple domova, je třeba učit se trpělivosti. Na druhou stranu hvězdy prozrazují, abyste si nenechávali skákat po hlavě. Hlavně mladší členové rodiny s vámi zkouší manipulovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře