Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 22.12.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 22.12.2018, 00:00 | 22.12.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 22.12.2018

Beran

Jak působí prosincový úplněk na vás, milí Berani? Pravdou je, že se jedná o jeden z nejzátěžovějších dní tohoto měsíce. Můžete bezdůvodně propadat špatné náladě a v mezilidských vztazích stačí málo, abyste na někoho vystartovali. Zítra už bude lépe.

 

Býk

Úplněk v Raku přináší báječné šance v soukromém životě. Velkou roli sehraje jistá blízká osoba, která vás vytáhne ze stereotypu. Nechte se přemluvit k procházce po adventních trzích, posezení u kávy nebo výletu do kina. Zelenou mají kratší cesty.

 

Blíženci

Pátek posvítí na ekonomické zdroje Blíženců. Uplynulý měsíc nebyl v tomto směru žádnou výhrou, ale teď si můžete spravit chuť. Mějte oči na šťopkách, konkurence už je v myšlenkách na dovolené, takže vám výjimečně nezavází na cestě za štěstím v práci.

 

Rak

V domácnosti ladíte poslední detaily před velkým vánočním finále. V sobotu naštěstí nemyslíte pouze na práci, ale připravíte i zábavnější program. Co takhle vyrazit s miláčkem a nejbližší rodinou na adventní trhy, nebo si poslechnout vánoční koledy?

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

V sobotu byste měli naslouchat svému nitru. Intuice je spolehlivým rádcem na cestě k životní spokojenosti. Pomáhá především mezilidským vztahům, kdy blízkým vidíte až do žaludku. Chápete souvislosti, jaké vám dříve unikaly a neděláte unáhlené soudy.

 

Panna

Víkend je jako stvořený pro společenské vyžití. Přijměte pozvánku na firemní akci, nebo navštivte přátele, s nimiž jste se dlouhou dobu neviděli. Kromě příjemně stráveného času slibují hvězdy i další benefity. Nezadaným setkání se sympatickou osobou!

 

Váhy

Dusnější atmosféra by vás neměla vyvést z míry. Planetární guruové dělají v rodinném kruhu nezvyklé rošambó a Váhy by se měly snažit zachovat chladnou hlavu stůj co stůj. Buďte vzorem pro své blízké, kteří na rozdíl od vás panikaří kvůli maličkostem.

 

Štír

Milí Štíři, v sobotu máte možnost napojit se pracovně i soukromě na oduševnělé jedince. Pakliže vás čeká pracovní víkend, nevyhýbejte se kontaktu se zahraničím. Zelenou mají i cesty za rodinou. Platí, že účel světí prostředky a samotná cesta je cíl.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Sobotní úplněk si posvítí na finanční záležitosti. Čeká-li vás do konce roku důležitá bankovní transakce, neodkládejte ji a pokud je to možné, vyřešte ji během víkendu. Také se slibuje vylepšení úspor a příznivý vývoj v oblasti dlouhodobých investic.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, sobota je plná napětí, které se odráží na dlouholetých vztazích a manželstvích. Místo tiché domácnosti to vypadá na itálii. Buďte rádi, že je mezi vámi jasno. Raději přispěchejte s omluvou a vezměte si k srdci, co vám miláček říkal.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, během víkendu se zajímáte o zdraví a snažíte se do konce roku zachránit, co se dá. Organismus je teď máte sklon zabývat se otázkami svého zdraví, přičemž je nyní váš organismus mnohem citlivější na různé zdravotní berličky a doplňky.

 

Ryby

Pokud vás nečeká pracovní program, máte polovinu úspěchu v kapse. Díky vesmírným režisérům hraje prim zábava a potěšení ve všech myslitelných podobách. Záleží na vás, čemu chcete věnovat energii. Bude to láska, přátelství nebo volnočasové aktivity?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře