Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 29.12.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 29.12.2018, 00:00 | 29.12.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 29.12.2018

Beran

Nezadaným Beranům přeje sobota při seznamování. Neměli byste se vyhýbat společenským akcím, naopak byste jim měli přijít v ústrety. Ve společnosti si připadáte jako ryba ve vodě, takže čím více nových tváří kolem sebe máte, tím lepší to pro vás bude.

 

Býk

Vesmírní velikáni vám přejí v majetkových záležitostech. Můžete znásobit dosavadní úspory nebo je promyšleným způsobem proměnit ve hmotný majetek. Investice do realit a uměleckých děl se v brzké době vrátí. Budete se muset ovšem rozhodnout okamžitě.

 

Blíženci

V sobotu si Blíženci vychutnávají skvělou náladu. Po psychické stránce jste v perfektním stavu. Záříte energií a nepochybujete, že vás do budoucna čekají samá pozitiva. Dařit se vám proto bude ve všem, nač sáhnete a pomyslíte - od práce až po lásku.

 

Rak

Budete mít tendenci neustále něco rozebírat a rýpat se ve věcech, které ostatní zametají pod koberec. Neměli byste zapomínat na taktní jednání ani diplomacii. V opačném případě byste se totiž dostali s protistranou do křížku a své blízké ranili.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Rozhádaná partnerství a vztahy vypadající na rozchod se mohou v sobotu dát znovu dohromady. Nevěra bude zapomenuta a pro budoucnost představuje naprosté science-fiction. Na odpoledne si spolu naplánujte nějakou romantickou aktivitu nejlépe v přírodě.

 

Panna

Zrozenci Panny potřebují v sobotu cítit tělesný kontakt, ale i pocit zamilovanosti. Jakmile se vám ho nedostává, necítíte se psychicky fit. Tehdy byste mohli dělat zbytečné scény, které by ani jednomu nepomohli. Raději udělejte první krok ke změně.

 

Váhy

Podaří se vám našetřit větší finanční obnos a zajistit si stabilitu do budoucna. Vánoční rozhazování se na rozpočtu podepsalo, přesto jste tímto náročným obdobím vybruslili se vztyčenou hlavou. Do budoucna máte plán, jak se podobným krokům vyhnout.

 

Štír

Spokojené partnerství se na vás odrazí tím nejlepším způsobem. Vyzařuje z vás naprostá harmonie a klid. Vůči druhým lidem jste otevření, důvěřiví a laskaví, což vám vylepší dosavadní image. Také platonicky zamilovaným Štírům svitne jistá naděje.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2019

Nový rok se blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a nemine! 

 

Střelec

Naskytnou se vám perfektní příležitosti k uplatnění se po boku vašeho partnera. Společné podnikání se v těchto dnech zdá jako jedinečná šance, jak si přivydělat a ještě vylepšit vzájemný vztah. Nejsou však vyloučeny ani jiné volnočasové aktivity.

 

Kozoroh

Nebudete si vědět rady s přemírou nápadníků, kteří se vám dvoří. Ve společnosti jste za naprosté jedničky a díky sebevědomému vystupování nemáte nouzi o pozornost okolí. Jste-li zadaní, měli byste si dát opravdu velký pozor na neplánovanou nevěru.

 

Vodnář

Zatoužíte po partnerovi, který by byl více tolerantní a poskytoval vám mnohem větší prostor k sebeprosazení. Není vyloučeno, že se kvůli tomu ve společnosti povzbudíte nezdravě alkoholem a napadne vás jistá nepřístojnost. Pozor na nevěru z trucu.

 

Ryby

Budete enormně zvídaví vůči věcem, které vám doposud zůstávaly skryté pod povrchem. Pozitivní to bude zejména pro studenty, kteří vyhlíží důležitou zkoušku. Vypadá to, že byste mohli pochopit nějakou komplikovanou látku, nebo se něco naučit nazpaměť.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře