Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 5.12.2019

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 05.01.2019, 00:00 | 05.01.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 5.12.2019

Beran

Hvězdy radí vyzkoušet v soukromém životě něco nového. Ostatně leden je spjatý s novoročním předsevzetím a byla by škoda toho nevyužít. Otevírají se vám příležitosti k rozšíření obzorů a nalezení zajímavé volnočasové aktivity. Co takhle další studium?

 

Býk

Merkur na cestě do znamení Kozoroha přináší Býkům skvělé zprávy. Týkají se zejména milostného života, kde se nezadaným nabízí lákavý úlovek. Venuše sice dělá neplechu u zamilovaných, naštěstí platí stará známá pravda, co se škádlívá, to se rádo mívá.

 

Blíženci

Jste hodně přátelští, ale záliba v nových tvářích vám nevydrží moc dlouho. Omrzí se čerstvé známosti i nově navázaná přátelství. Zejména v lásce máte strach, abyste kvůli jednomu protějšku nepřišli o něco mnohem zajímavějšího. Pozor, ať nepřeberete!

 

Rak

Víkendové plány byste měli soustředit na svou maličkost. Najděte si chvíli času jenom sami na sebe. Zajděte na skleničku s nejlepším přítelem, nebo si dopřejte cvičení či wellness proceduru. Potřebujete si utřídit myšlenky a uklidnit chaotické nitro.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Jistý rodinný příslušník či přítel vás může přivádět svým chováním k šílenství. Ukažte svou lví hrdost a nesnižujte se na úroveň dotyčné osoby. Raději v kritický okamžik vezměte nohy na ramena a uklidněte se na čerstvém vzduchu. V pondělí bude lépe.

 

Panna

Venuše a Merkurův trigon garantují Pannám příjemný začátek roku. Velkou úlohu na tom má milostné klima, díky němuž se zadaní vznáší na růžovém obláčku a podobně to mají i singles. Těm se totiž nabízí příležitosti, o jakých v minulém roce ani nesnili.

 

Váhy

Milé Váhy, o víkendu se snažte odpočívat a věnovat se činnostem, které vám dělají radost na těle i duši. Je-li to nezbytně nutné, sbalte si pár švestek a vyrazte třeba s kamarády na hory. Změna klimatu se pozitivně odrazí na celkovém chodu rodiny.

 

Štír

Merkur ze znamení Kozoroha dolévá ohromnou duševní vitalitu. Myšlení funguje na plné obrátky, radujete se z neotřelých nápadů a žádný problém vás nenachytá na švestkách. Dokonce se zdá, jako byste komplikace vítali s nadšením, protože narušují nudu.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Výkyvy na domácí půdě vás provázejí po celý měsíc. Naštěstí jste pochopili, že zvláštní chování jistého člena rodiny si nemusíte brát osobně. Je za tím něco úplně jiného a vaše snaha pomoci s tím nijak nepohne. Jenom byste plýtvali drahocenným časem.

 

Kozoroh

Na začátku víkendu si nevíte rady s volným časem. Rodinní příslušníci se na žádný návrh netváří nadšeně a pracovní program se zase nezamlouvá vaší maličkosti. Vesmír radí udělat si po dlouhé době sobecké plány. Co by vám skutečně udělalo radost?

 

Vodnář

Zneklidňující atmosféra v lásce nebude mít dlouhého trvání. Snažte se nevyvolávat malicherné spory. Nejrozumnější je vyklidit prostor a věnovat se přátelům. Partner ocení, že bude mít více prostoru pro vlastní program a večer si máte o čem vyprávět.

 

Ryby

Merkur zlepšuje mentální kondici. Přestáváte se vznášet ve výšinách a řešíte problémy, které termínově hoří. Vyhlížíte-li pracovní víkend, stihnete víc povinností, než jste udělali v celém uplynulém týdnu. Nadřízení se tak zklidní a vy sami také.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře