Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 12.1.2019

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 12.01.2019, 00:00 | 12.01.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 12.1.2019

Beran

Ačkoli se o víkendu schyluje k několika bouřkám s blízkými, nakonec zvítězí zdravý rozum a pozitivní myšlení. Chápete, že by bylo zbytečné dohadovat se kvůli malichernostem, takže se raději kousnete do jazyka. Na poslední chvíli zabráníte katastrofě.

 

Býk

Sobota je plná pohody a smíchu. Pracovní trable hodíte za hlavu a soustředíte se na činnosti, které vám dělají dobře. Oprášíte dávno zapomenuté koníčky, vyrazíte na masáž nebo návštěvu vzdálených příbuzných. Na to do listu toho čeká ještě hodně.

 

Blíženci

Víkend proběhne v raketovém tempu a odnesete si z něj spoustu vzpomínek. Díky rušnému programu navážete spoustu kontaktů, z nichž mnohé zužitkujete i ve své profesi. Nezapomínáte na závazky, které jste dali někomu blízkému. Stíháte práci i zábavu.

 

Rak

Máte pocit, že skutečná zábava stojí nemalé finance. Přitom o víkendu je tomu dle hvězd přesně naopak. Lákají vás na procházky přírodou i za vzdáleným příbuzenstvem. Obloukem se vyhněte trhům i obchodním centrům, kde při nakupování ztratíte soudnost.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Pokud se týká lásky, jednáte spontánně a dáváte průchod rozbouřeným citům. Padne-li vám někdo do oka, dáte mu sympatie najevo. Nezadaní si říkají, že nemají co ztratit. Lvům ve vztahu se však flirtování důrazně nedoporučuje. Překročíte zdravou míru.

 

Panna

V rodinném kruhu působíte jako zklidňující prvek, jenž si poradí s každou situací. Nejen že usmíříte rozhádané příbuzné, ale ještě vymyslíte volnočasový program, který si všichni maximálně užijete. Závistivcům v okolí vyšlete jasný vzkaz plný smíchu.

 

Váhy

Opoziční postavení Marsu nabádá k utrácení. Jednáte na základě toho, co se vám líbí a co chcete, nikoliv podle toho, co potřebujete. Rozpomeňte si na schopnost radovat se z maličkostí a odolejte marketingovým lákadlům. Nápomocná bude i vlídná Venuše.

 

Štír

Poznáte, v čem je skryté jádro pudla a nikomu nesednete na lep. Chystáte-li se uzavřít důležitý obchod, necháte si víc času na rozmyšlenou a případě se poradíte s odborníkem. Cítíte, že uspěchat daný krok není moudré. Intuice vás varuje před šejdíři.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

V sobotu se Střelcům daří všechno, na co jen pomyslíte. Můžete se těšit na úspěšný den. Musíte-li do zaměstnání, příjemně překvapíte svým nasazením i neotřelými nápady. Originalitu uplatníte i v milostném životě. Konečně projevíte své nápady a vlohy.

 

Kozoroh

Špatný aspekt Marsu k vašemu znamení je spouštěčem konfliktů na domácím poli. I na drobné podněty reagujete, jako by vás píchlo hejno včel. Blízcí nechápou, co se děje a raději kolem vás chodí po špičkách. Skutečně stojíte o takové rodinné klima?

 

Vodnář

Využijte schopnost aktivně jednat. Ať se děje cokoliv, nezůstávejte se založenýma rukama. Tentokrát se vyplatí chopit kormidla a snažit se využít přízeň, případně zachránit, co se dá. Perte se o štěstí a věřte, že třetí oko vás vede správnou cestou.

 

Ryby

Rybky mají pocit, že před nimi rodina něco tají. Vyhněte se dedukcím a neoprávněnému obvinění. Slova plná zloby vyřknete snadno, ale hůř se potom berou zpátky. Cloumá-li s vámi rozčilení, zklidněte se při dechovém cvičení a pak si v klidu promluvte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře