Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 19.1.2019

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 19.01.2019, 00:00 | 19.01.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 19.1.2019

Beran

Akční povahu Beranů jen tak něco nezaskočí. Dřívější vrtkavé postavení hvězd se v poslední lednové dekádě zklidňuje. Cítíte se jistější v kramflecích, takže budete profitovat ze svých silných stránek. Odrazí se to především na mezilidských vztazích.

 

Býk

Slunce se přesunuje do znamení Vodnáře a jako upír vám upíjí energii. Nechce se vám z postele a vlastně byste celý víkend strávili raději bez diváků zavrtaní až po uši v peřinách. Zkuste se vykroutit z letargie, jinak se ji do konce ledna nezbavíte.

 

Blíženci

Na víkend máte v zásobě plno plánů, na které se dlouho těšíte. Budete se jich bohužel muset vzdát. V rodinném kruhu vás zaskočí resty i nemocní příbuzní. Splnění domácích povinností je prvořadé, ale nebojte se do něj zapojit všechny členy rodiny.

 

Rak

Hvězdy si s vámi v otázce lásky pohrávají. Myšlenky vám v hlavě chaoticky poletují a ze svých citů jste zmateni. Nemusíte propadat panice, potřebujete jen dostatek času, abyste si uspořádaly priority. Dnes se vám navíc ukazuje cesta, kterou se vydat.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Jste na vážkách, jestli se k zamýšlenému kroku odhodlat nebo raději ne. Na rozmyšlenou si necháváte mnoho času a zaváhání se nevyplatí. V rozhodnutí vás předběhne dravější konkurence. Později budete litovat, že jste nejednali více podle své intuice.

 

Panna

Chystáte-li se do zaměstnání, počítejte se samými záludnostmi. Nadřízený vám svěřuje náročné úkoly a zaujatě sleduje, jak si s nimi poradíte. Pořádně se zapotíte, ale i přes drobné chyby získáte šéfovy sympatie. Jen pozor, ať ho neokouzlíte příliš.

 

Váhy

Zdravíčko se konečně umoudřuje a cítíte, že se dostáváte pomalu ale jistě do kondice. I přesto byste to o víkendu neměli přehánět. Jaro je v nedohlednu a zima může být krutá. Začněte utužovat organismus a nadopujte své tělo samými zdravými dobrotami.

 

Štír

Nezadaní Štíři nechtějí trávit volný čas osamotě, proto se rozhodnete uspořádat setkání blízkých, které jste dlouho neviděli. Večírek, který pro rodinu i přátele zorganizujete, se vyvede na výbornou. Navíc při něm zapomenete na své chmurné myšlenky.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Milí Střelci, o víkendu se věnujte tvůrčím činnostem. Máte spoustu fantastických nápadů, jak zútulnit bydlení a navíc je dokážete proměnit ve skutečnost. Z výsledku jste nadšení a motivuje vás k dalším krokům. Jste pyšní na svůj vkus a nejste sami.

 

Kozoroh

V čerstvém vztahu se objevují menší trhliny. To jen Kozorohům sklouzly z očí růžové brýle. S nechutí si uvědomujete, že na vztahu je potřeba pracovat a vystřízlivíte ze zamilovanosti. Najděte si chvilku pro sebe a zjistěte, zda za to partner stojí.

 

Vodnář

O víkendu můžete na domácí půdě zažít něco, co byste ještě před pár týdny považovali za velkou troufalost. Díky svému nezdolnému odhodlání a tvrdé dřině ale nemáte daleko ke splnění svých snů. Myslíte i na blízké v čele s nejmladšími členy rodiny.

 

Ryby

Milé Ryby, o víkendu myslete na sebe. Relaxujte, zajděte na skleničku s přáteli, nebo si dopřejte procházku zimní přírodou. Potřebujete se oprostit od negativních myšlenek a naleznout ztracenou vnitřní rovnováhu. K tomu vám nikdo jiný nedopomůže.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře