Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 26. 1. 2019

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 26.01.2019, 00:00 | 26.01.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 26. 1. 2019

Beran

Ještě jste nenašli volnočasovou aktivitu, která by vás chytla za srdce? Potom k tomuto dobrodružnému objevování využijte aktuální víkend. Pondělní úplněk vám napověděl, co by vás asi mohlo bavit. A nemějte strach z toho, že nejde o běžnou činnost.

 

Býk

Víkendovou pohodu mohou pokazit černé myšlenky. Týkat se budou partnerského vztahu a peněz. Zdá se, že váš pomyslný pohár trpělivosti přetekl a chcete bouchnout do stolu. Podle hvězd však vidíte stávající situaci tisíckrát horší, než jaká reálně je.

 

Blíženci

V sobotu si vyčleníte více prostoru na své nejbližší. V koutu duše cítíte, že byste měli být častěji doma a připravit i jiné aktivity, než je sledování televize. Rodina a příbuzní budou z vašeho rozhodnutí nadšení. Spokojení budete nakonec všichni.

 

Rak

Začátek víkendu je náročný po emocionální stránce. Postavení Marsu zesiluje už tak citlivou povahu Raků. Emoční rozladění a časté střídání nálad nebudou nijak výjimečné. Zkuste naplnit volno příjemnými okamžiky a obklopte se lidmi, kteří vám sedí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

V mezilidských vztazích změníte taktiku a přestanete se na druhé povyšovat. Díky tomu se vám podaří vyřešit i problémy ve slepé uličce. Přátelský přístup se pozitivně odrazí na vztahu k dětem. Jste na nejlepší cestě, aby vám svěřily svou důvěru.

 

Panna

Milé Panny, utrácíte víc, než si můžete dovolit. Nenechte se ovládnout marketingovými triky, které lákají na výhodnější cenu a limitovanou nabídku. Finance potřebujete na důležitější věci než jsou nové svršky a moderní vybavení bytu. To může počkat.

 

Váhy

Docela se vám uleví, že nemusíte vstávat do práce. I když za sebou máte poměrně úspěšný týden, dobrý pocit se stejně nedostavuje. Cítíte nutkání realizovat se více v soukromém životě. Nejcitelnější to je u Vah, které mají ratolesti školou povinné.

 

Štír

Třikrát sláva zvolají Štíři, kteří si to u partnera kdysi něčím rozlili. V sobotu se vám podaří získat ztracenou důvěru. Přesvědčíte drahou polovičku, že jste pro společný život těmi pravými. Žádné mráčky na obloze vás nezastaví na cestě za štěstím.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Postavení Venuše roztočí nudnou atmosféru ve vztahu. Umožní také navázat románek s několika protějšky naráz! Hodit se to bude svobodným, ale také Střelcům, kteří se nebrání nevěře. Zejména večerní hodiny nabízí mnoho příležitostí ke žhavému flirtu.

 

Kozoroh

Zadaní Kozorozi by měli volný čas trávit adrenalinovou zábavou. A rozhodně nenechávejte oficiálního partnera sedět doma. Oba se potřebujete odreagovat a vybít ze sebe nahromaděné negativní emoce. Místo hádek se vykřičíte třeba v paintballové aréně.

 

Vodnář

Poslední lednový víkend probíhá velmi pokojně. Vodnářům se daří všechno, na co pomyslí či sáhnout. Šetřete energii a zvažte, co by mělo být aktuální prioritou. Zdá se, že práce počká, zato v rodinném a milostném životě by vám mohlo něco uniknout.

 

Ryby

Nemusíte si nic nalhávat. V sobotu nemáte chuť přizpůsobovat se požadavkům druhých, a tak si zařídíte vlastní program. Klidně se zavřete do tmavé místnosti a budete poslouchat oblíbenou hudbu, nebo se jen tak utápět v myšlenkách. I to je relaxace.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře