Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 2. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 02.02.2019, 00:00 | 02.02.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 2. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pracovní problémy si nepřipouštíte, ačkoliv jich máte nad hlavu. Rozčilují vás jen kolegové, kteří podléhají stresu a panikaří. Místo hádek se však pokusíte odlehčit atmosféru a vezmete na svá bedra větší zodpovědnost. Připadáte si jako king kong.

 

Býk

První únorový týden nabádá k duševnímu i fyzickému odpočinku. Je pouze na vás, jestli se rozhodnete strávit ho u pohádek, nebo se raději projdete na čerstvém vzduchu za asistence milovaného protějšku. Každopádně vám udělá dobře když nebudete sami.

 

Blíženci

Svobodní Blíženci si váží svého sociálního statusu a nikterak nepřemýšlí nad změnou. Baví vás poznávat nové tváře, ale jakmile se konverzace proměňuje k vážnému tématu, berete nohy na ramena. Teď se chcete bavit, což poznamená i existující vztahy.

 

Rak

Řešení partnerských neshod se oddaluje a oba jste z toho frustrovaní. Zkuste negativní energii vybít při nějaké nenásilné činnosti. Vyběhněte do přírody, nebo propoťte svršky ve fitness centru. Najednou uvidíte svou situaci v docela jiném světle.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Staráte se, aby blízkým nic nescházelo. To je pro vás naprostá hračka. Máte pečlivě prostudovaný kulturní i sportovní kalendář a ovládáte všechno, čím žije moderní mládež. Díky tomu udržujete tempo s dětmi a připravíte jim nezapomenutelný víkend.

 

Panna

Zatímco svobodné Panny vyhlíží perspektivní období plné citu, zadaní se budou trochu trápit. Nejste si jistí, zda můžete drahé polovičce věřit. Slova mohou klamat, ale vaše intuice je spolehlivým vodítkem. Díky ní také objevíte, kde je zakopaný pes.

 

Váhy

Čeká vás volná sobota? Potom si najděte čas na své ratolesti. V jejich společnosti zapomenete na černé myšlenky a začnete se radovat. Zjistíte, jak snadné je žít! Chystáte-li se za prací, nesmutněte. Za jediný den stihnete netušené penzum povinností.

 

Štír

Milí Štíři, tento víkend je zasvěcený lásce! Sama Afrodité spřádá nitky, do nichž se chytí ideální protějšek. Zesiluje osobité kouzlo na maximum a slibuje perspektivní známost, ne pouhé letmé okouzlení. Nová láska se slibuje díky rodinným výletům.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

Jupiter spolu s trigonem Marsu přejí Střelcům v milostném životě. Jste okouzlující díky smyslu pro humor i zdravé sebejistotě. Nemáte-li zatím spřízněnou duši, najdete hned několik protějšků, po jejichž boku si umíte představit společnou budoucnost.

 

Kozoroh

Před výplatou počítáte každou korunu a ptáte se sami sebe, co byste měli udělat pro změnu. V nestřeženém okamžiku se zase utrhnete ze řetězu a koupíte nějakou zbytečnost. Zkuste se dnes obchodům vyhnout obloukem, nebo nakupujte striktně dle seznamu.

 

Vodnář

Slunce zesiluje vaše charisma, díky němuž nezůstanete osamělí. Ne vždy jde o potenciální partnery. Mnoho tváří inspirujete pracovními úspěchy nebo životním přístupem. Přátelé vás zvou na oslavy, nebo se naopak rozhodnou přijít na skleničku za vámi.

 

Ryby

Únor není skoupý ani na finance. Hvězdy slibují, že budete mít víc prostředků, než na jaké jste zvyklí. Nemyslete hned na zběsilé utrácení a raději si vytvořte železnou zásobu na nečekané výdaje. Ty se totiž objeví dříve, než si umíte představit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře