Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 9. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 09.02.2019, 00:00 | 09.02.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 9. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nemusíte-li trávit víkend v zaměstnání, domluvte se na volnočasovém programu s kamarády. Mají v plánu něco, čím by vám zvedli náladu i adrenalin v krvi. Díky nim oprášíte rozverné dítě, které dřímá v každém z nás, a přestanete řešit všední starosti.

 

Býk

Po náročném pracovním týdnu si oddechnete, že najednou nic nutného nemusíte dělat. Stres si vybere daň, a tak hvězdy nabádají k odpočinku. Určitě se nezavírejte k televizi, mnohem lepší službu vám udělá aktivní relax v přírodě. Ta vám dobije baterky.

 

Blíženci

Stále se zajímáte o opačné pohlaví a stále platí, že nehledáte vážnou známost. Jste gurmáni, kteří si vychutnávají pestré lahůdky, jaké jim vesmírní šéfkuchaři chystají na zlatém podnose. Navíc vám to nikdo nemá za zlé, protože se svým cílem netajíte.

 

Rak

Nedokážete udržet emoce pod pokličkou. Lehce se urážíte a rozhádáte se i s lidmi, kteří jsou pro vás velmi důležití. Nastalá situace vás mrzí a nevíte, jak z ní ven. Snažte se od rána takovým stavům předcházet. Raději vyrazte sami za klidem přírody.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Milí Lvíčci, pokud žijete v manželství nebo letitém svazku, zapracujte na věcech, které vás spojují. Měli byste najít co nejvíce společných zájmů, než zjistíte, že se láska překulila do rutiny. Singles oproti tomu vyhlíží víkend plný seznamování.

 

Panna

Jupiterův vliv je škodlivý pro vaše úspory! Okolí vás zrazuje od neuvážených útrat, ale vy si nechcete nechat poradit. Jste přesvědčeni, že brzy to musí vyjít a nechcete přestat se sázením nebo riskantními investicemi. Probere vás až studená sprcha.

 

Váhy

Pokud vás kamarádi nechali ve štychu, vymyslete sobotní program s dětmi. V jejich společnosti vás nakonec čekají mnohem lepší zážitky. Začnete se dívat na svět z jiné perspektivy a spoustu problémů vypustíte. Nemluvě o namožené bránici ze smíchu.

 

Štír

Díky dětem prožijete skvělý víkend, který vás dostane do psychické pohody. Stačí se naladit na jejich frekvenci a nechat se unášet okamžikem. Bude to lepší než strojeně dodržovat původní manuál. Zkuste s nimi také probrat možné změny v domácnosti.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Nasměrujte energii k vyšperkování rodinného hnízdečka. Estetické cítění spolu se zručností vám umožní vykouzlit úchvatné výsledky i s minimem finančních prostředků. Nechcete nic všedního, naopak vyhledáváte pestré barvy a neotřelé bytové dekorace.

 

Kozoroh

Máte pocit, že si vás drahá polovička plete s ratolestmi. Organizuje vám den a ví, co je pro vás nejlepší. Zkuste udržet klidný tón a jasně se proti takovým zásahům vymezte. Oba potřebujete větší prostor, abyste si od sebe odpočinuli. Vy to chápete.

 

Vodnář

Ve financích máte ohromnou kliku! Bleskurychle reagujete na všechny nabídky a nebojíte se zkusit žádnou možnost, jaká se nabízí. Dokonce se pustíte do práce, s níž nemáte žádné zkušenosti. Říkáte si, že učený z nebe nespadl a zkusit se má všechno.

 

Ryby

Jste rozjetí z pracovního týdne, a tak se doma trochu nudíte. U dětí by se řeklo, že mají roupy a vymýšlí hlouposti. Zkuste zapojit mozkové závity a připravte pro sebe a své blízké program, který nabourá zajetý stereotyp. Kdo nechce, ať sedí doma.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře