Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 16. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 16.02.2019, 00:00 | 16.02.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 16. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nakupování vám o víkendu nadělá spíš vrásky na čele než radost. Finance létají vzduchem a je vysoká pravděpodobnost, že své úspory vložíte do nekvalitního zboží. Navíc byste měli neměli sahat na železnou rezervu. Ve vzduchu visí neplánované výdaje.

 

Býk

Nezadaní Býci mají o víkendu příležitost setkat se s osobou, která splňuje jejich náročné požadavky na potenciálního partnera. Afrodité zesiluje vaše silné stránky, takže jste pro opačné pohlaví neodolatelní. Největší šance se nabízejí při sportu.

 

Blíženci

Atmosféra v rodině nepatří mezi ukázkové. Jestliže se vám nedaří zakopat s blízkými válečnou sekeru, ukažte se jako ti moudřejší a vydejte se za vlastním programem. Procházka zimní přírodou zklidní rozjitřené nitro a pomůže vám srovnat myšlenky.

 

Rak

Víkend byste měli zasvětit odpočinku v kruhu stejně laděných tváří. Taková zábava zapůsobí jako balzám na pocuchané nervy. Uvědomíte si, že jste v poslední době řešili nepodstatné hlouposti a upozaďovali to, co si skutečně zaslouží vaši pozornost.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Trpělivost teď není vlastností, kterou byste oplývali. Častější změny nálad se týkají hlavně Lvů, jež víkend připoutal v zaměstnání. Nadřízení vás rozčilují svými požadavky, jimž se ne a ne zavděčit. Zkuste v sobě přivést k životu zbytky optimismu.

 

Panna

S dalším únorovým víkendem se vám začnou plnit představy o vysněném partnerském životě. Pannám ve vztahu svitne naděje na romantický víkend ve dvou či posvěcení společného svazku. Nezadaní objeví sympatického člověka, který stojí za prozkoumání.

 

Váhy

O víkendu někomu padnete do oka a bude se s vámi chtít seznámit. Nemusí se automaticky jednat o navázání milostného vztahu. Na mušce jsou zrovna tak vaše profesní kvality anebo přátelská nátura. Pro konkurenci můžete být díky nim zajímavým úlovkem.

 

Štír

Mars se přesouvá do znamení Býka a komplikuje finanční záležitosti. Dřívější šetrnost je vystřídaná nezřízeným utrácením, kdy potřebujete mít všechno, co vám zrovna padne do noty. Bohužel nehledíte na to, zda si to vaše konto vůbec může dovolit.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Peníze, které se vám v polovině měsíce podaří ušetřit, schováte na horší časy. Sice vás napadá, kde všude byste je mohli roztočit, ale své choutky překonáte. Intuice vám napovídá, že je v brzké době budete potřebovat na důležitější věci. A má pravdu.

 

Kozoroh

V soukromí se o víkendu hodláte víc angažovat. Díky vám nebude nikdo z blízkých strádat. Jedete ve všem na plný plyn a řídíte se podle toho, co si přejí vaši nejbližší. Přitom by vám prospělo zamyšlení nad tím, co je nejvhodnější pro vaši maličkost.

 

Vodnář

Máte za sebou náročnou polovinu měsíce, která se odrazila na vašem zdraví. O víkendu zvolněte tempo a poslechněte případné volání organismu o pomoc. Budete-li přeceňovat své síly, koledujete si o nepříjemné onemocnění. Zamyslete se nad životosprávou.

 

Ryby

V milostném životě zavládne naprostá harmonie. Bude znatelná od samého probuzení, kdy se nemůžete dostat z vyhřátého pelíšku. Klidně změníte původní program, abyste si co nejvíce užili vzájemné blízkosti. Milování je pro vás nejlepší kratochvílí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře