Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota 23. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 23.02.2019, 00:00 | 23.02.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 23. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Táhne vás to za kamarády, ale nechcete nechat rodinu bezprizorní. Nebuďte přehnaně ohleduplní a vychutnejte si víkend podle svého gusta. Nakonec to přinese mnoho dobrého do rodinných vztahů. Pořádně se odreagujete a nebudete hákliví na slovíčko.

 

Býk

Poradíte si s každou situací a jen tak něco vás nevykolejí. Na problém jdete od lesa, protože vám poslední dny ukázaly, že unáhleností ho akorát zhoršíte. Rodinné klima se zlepšuje každou hodinou a je to zejména zásluha Býků - láskyplných hospodyněk.

 

Blíženci

Nesnažte se stihnout všechno v rekordním čase. Hlavně v partnerství máte tendenci hnát se z extrému do extrému. Nejprve jste na lásku neměli vůbec náladu, teď chcete všechno dohnat během jediného dne. Protějšek právem neví, co si o tom má myslet.

 

Rak

Vypadá to, jako byste chtěli dohnat všechno, čemu jste se v uplynulých týdnech nemohli věnovat. Pozor, ať neslíbíte blízkým něco, co nemůžete splnit. Ať se snažíte sebevíc, den má jenom čtyřiadvacet hodin. A do nich všechna svá přání nevměstnáte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

O víkendu vás přestává bavit být tahounem kolektivu. Ať se jedná o pracovní tým nebo rodinné příslušníky, rozhodnete se na ně přesunout značnou část odpovědnosti. Cítíte se unavení a navíc se nedokážete zbavit pocitu, že na vás okolí parazituje.

 

Panna

Plány se mohou měnit z minuty na minutu, což dokáže sebrat Pannám vítr z plachet. Hlavu vzhůru! Změna nemusí nutně znamenat obrat k horšímu. Naopak vás zavede do míst, kde pro vás osud nachystal něco důležitého. Třeba setkání s inspirativní osobou.

 

Váhy

Patříte mezi největší labužníky zvěrokruhu. Umíte si život užívat plnými doušky, což se podepíše na narůstající váze. Oč méně se daří v mezilidských vztazích, o to víc dopřáváte chuťovým buňkám. Tenhle kalorický úlet budete napravovat hodně dlouho.

 

Štír

Nechte se vytáhnout do společnosti, i když se vám nikam nechce. Vyberte ze skříně to nejlepší oblečení a hoďte se do gala. Sobotní program totiž bude stát za to. Zadaným vrátí do intimního života ztracenou jiskru, singles nabízí vzrušující jízdu.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Do víkendu se vzbudíte s nadšením, že to nejhorší už máte za sebou. Jste přepracováni, ale máte klidný mozek a čisté svědomí. Nechtěli byste si lámat hlavu kvůli tomu, jaké úkoly čekají na pracovním stole. Takhle si můžete vychutnat volné dny naplno.

 

Kozoroh

Když se zamyslíte nad uplynulým týdnem, jste na sebe hrdí. Rozhodnete se odměnit a víkend naplánujete podle svého gusta. Čerstvě zamilovaní nejspíš neopustí pelíšek, v němž se choulí s drahou polovičkou. Ostatní obvolají kamarády, aby svolali party.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, vesmír důrazně varuje před riskantními kroky v oblasti financí! Není-li to nezbytně nutné, nechte své peníze u ledu. Máte pocit, že něco potřebujete tak moc, že jste ochotni si kvůli tomu půjčit. Dluhová past je nebezpečně blízko vás.

 

Ryby

O víkendu si vzpomenete na aktivity, jimž jste se kvůli pracovnímu vytížení i rodině už dlouho nevěnovali. A rozhodnete se to napravit. Dost možná si také splníte dětský sen o svém vytouženém povolání. Rodina se vám sice směje, ale vy si to užíváte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře