Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 9. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 09.03.2019, 00:00 | 09.03.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 9. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nezadaní Berani mohou o víkendu potkat osudový protějšek. Díky souhře náhod začnete věřit v lásku na první pohled. Nebudete-li se vyhýbat společnosti, užijete si víkend plný zábavy a seznámíte se se zajímavými lidmi. Což platí i pro vás ve vztahu.

 

Býk

Příbuzní špatně snáší dusnou atmosféru, která je v začátku března cítit z každého koutu domácnosti. Hlavně děti jsou z neutěšené situace rozladěné a chovají se nevyzpytatelně. Než se na ně začnete zlobit, zastavte se. Nastavují zrcadlo vašemu chování.

 

Blíženci

I když se kolem vás motá člověk, s nímž si moc nerozumíte, kvůli atmosféře celku se překonáte. Rodinné setkání dopadne na jedničku a vám se možná podaří zakopat válečnou sekeru s příbuzným, s nímž jste se kdysi rozhádali. Žijete přece jen jednou.

 

Rak Jistý protějšek na vás zapůsobí jako magnet. Přitahuje vás osobité kouzlo a stěží odoláte signálům, které k vám vysílá. Zadaní Raci mají tendenci k nevěře, láká je vůně zakázaného ovoce. Nezadaní si mohou užít nevázaný románek, ovšem bez perspektivy.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Co takhle vyrazit na víkend za příbuznými, nebo si naplánovat program s přáteli? Rodinná půda neslibuje nic dobrého. Protějšek je nasupený a stačí maličkost, aby vás zasypal narůstající nespokojeností. Říkáte si, že to nemůže mít dlouhého trvání.

 

Panna

Víkend pofouká rány, které láska utržila během uplynulého týdne. S protějškem se vám podaří vyjasnit si neutěšenou situaci a pustit se o krok dál. Snadněji se domluvíte na kompromisu, který nezatěžuje vás ani partnera. To se vám mnohokrát vyplatí.

 

Váhy

Volný čas rozhodně nepromarníte. Hvězdy vás lákají na cestu k poznávání. Vzdělávejte se, cestujte, diskutujte s inspirativními lidmi. Sextil Jupitera otevírá brány za lepší budoucností, stačí se jen zamyslet nad tím, čeho byste chtěli dosáhnout.

 

Štír

Od starostí utečete k zábavě a nebudete přízemní. Čím bláznivěji daná aktivita vypadá, tím nadšenější budete. S nejzajímavější výzvou přijdou ratolesti. Jsou pyšné, že se zajímáte o jejich svět a chlubí se před kamarády. Málokdo má takové rodiče.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN

Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Střelec

Ani na domácí půdě nemáte potřebu strhnout se. Původní troufalé plány na jarní úklid odsunete na jindy. Nechte se vytáhnout za sportem nebo kulturou, jinak strávíte sobotu na gauči. A lenošení vám na dobré náladě moc nepřidá. Chce to nějakou akci.

 

Kozoroh

Víkend byste měli investovat do svých ratolestí. Cestujte a buďte v pohybu. Jejich společnost garantuje skvělou zábavu, o jaké se vám ani nesnilo. Jestliže jste zatím bez závazků, vyrazte na lov. Jste společenští a snadno navážete nové kontakty.

 

Vodnář

Dojde vám trpělivost se změnami na soukromém poli. V poslední době se vás jakékoliv novoty silně dotýkají a stresují vás. Není divu, když v průběhu dne vyletíte jako čertík. Hrozí, že si nahromaděné negativní emoce vybijete na nevinných jedincích.

 

Ryby

S miláčkem se pustíte do vášnivé diskuse. Díky Venuši zmizelo nepříjemné napětí a můžete se bavit na jakékoliv téma. Na přetřes se dostanou bulvární titulky, ale také důležitá témata ohledně společné budoucnosti. Jste rádi, že mezi sebou máte jasno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře