Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 16. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 16.03.2019, 00:00 | 16.03.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 16. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Aktivní znamení Berana si volný čas umí vychutnat do poslední minuty. Spíš byste uvítali, aby měl víkend víc hodin, abyste do něj stihli vměstnat všechny své plány. Pozor, abyste zúčastněné kamarády a příbuzné nezahltili. Každý nemá tolik elánu.

 

Býk

Jedinečné nápady zkuste využít v domácnosti. Nejste si jistí, zda je příbuzní docení, ale za pokus to stojí. V každém případě se vám podaří zútulnit rodinné hnízdečko podle sebe. Také volnočasové aktivity zažívají skvělý čas. Nebraňte se novotám.

 

Blíženci

Víkendový program si posvítí na problémy v rodinném kruhu. Podaří se vám objevit jádro opakujících se konfliktů s jistým členem rodiny. Musíte jít hluboko do minulosti a dost možná půjde o karmický vztah. Ničeho se nelekejte a věřte ve vyšší moc.

 

Rak

Ideální sobotní program podle vašeho gusta se může naplnit. Ať se těšíte na degustační rodinný oběd nebo se chystáte na dobrodružný výšlap, hvězdy se žádné podobné aktivitě nebrání. Důležité je jen to, aby vás daná aktivita dokázala přimět k úsměvu.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

V sobotu dejte pozor, abyste nevybírali tak dlouho, až přeberete. Chcete za každou cenu něco extra a nakonec nemáte nic. Platí to jak při nakupování, tak plánování víkendového programu. Někdy je lepší vzít, co se nabízí, než honit holuba na střeše.

 

Panna

Pokuste se myslet dopředu a uděláte ten nejlepší možný krok. V letošním roce vás totiž čekají rozhodnutí, která si zatím neumíte představit. Zejména finanční jistota vám pomůže zrealizovat je hladce a bez zbytečných odkladů. Utrácet můžete jindy.

 

Váhy

Ukážete se jako správní zrozenci Vah, které si poradí s každou těžkostí. Velkou výhodou je v polovině března nezdolná optimistická mysl, díky níž se nezhroutíte z měnícího se programu. Super! Nikdy nevíte, co příjemného vás při improvizaci potká.

 

Štír

Neposloucháte své tělo a koledujete si o zranění i nepříjemné záněty. Organismus se vás snaží přimět ke zpomalení tempa a pokud nejde jinak, zvolí tuhle nepříjemnou taktiku. Nechte se vytáhnout na jarní procházku, nebo si užívejte sluneční paprsky.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

K seznámení se sympatickým člověkem může dojít díky cestování nebo prostřednictvím sourozenců. Pokud jste nezadaní, rozhoďte sítě a mějte oči otevřené. Zaujme vás člověk se všeobecným rozhledem. Těší vás, že ještě někdo sdílí stejné životní ideály.

 

Kozoroh

Zkoušíte první poslední, abyste ze života vyhnali nudu. A zkoušeli jste si v duchu známé pohádky zanotovat Dělání, dělání? Jarní úklid klepe na dveře a vám pomůže k nastartování zlenivělého organismu. Zbavte se všeho, co zadržuje negativní energii.

 

Vodnář

Citový život teď nemají Vodnáři pod kontrolou. Zadaným i nezadaným může zamotat hlavu jistý atraktivní protějšek. Flirtování snadno přeroste únosnou mez a může nadělat paseku. Zatímco singles nic neriskují, jedinci ve vztahu mají tentokrát namále.

 

Ryby

Díky svým blízkým můžete poznat člověka, který bude klíčový pro vaši budoucnost. Nevypadá to na lásku, ale spíš na osudové přátelství. Využijte pozvánku, kterou jste původně zahodili. Nikdy nevíte, na koho můžete narazit. Doma vás nic nového nepotká.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře