Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 23. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 23.03.2019, 00:00 | 23.03.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 23. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Sobota je jako stvořená pro zábavu! Zapomeňte na pracovní starosti a vrhněte se do víru společenského dění. Rozhodně nezůstávejte sami. Jestliže vám nedoprovodí partner ani rodina, obvolejte kamarády. Rádi vás mezi sebou po dlouhé době znovu uvidí.

 

Býk

Držte se moudrých rad svých blízkých, byť se vám nemusí zdát správné. Tentokrát lépe posoudí danou situaci právě díky objektivnímu pohledu na věc. Ta vám i přes všechny znalosti schází. Poslechnete-li je, vylepší se klima v rodině i širších vztazích.

 

Blíženci

Čeká vás pracovní víkend? Potom stihnete resty, které jste nasekali v uplynulém týdnu. Užíváte si volnější program, kdy vám za zády nestojí nadřízení ani kolegové. Navíc cítíte, že mysl funguje v jiném režimu. Jako by se probrala ze zimního spánku.

 

Rak

Dejte velký pozor na podvodné praktiky blízkého člověka. Dost možná ani on neví, do jakého problému se vás snaží uvrtat. Sám skočil na lep vypečenému filutovi a vás láká na stejnou nabídku v dobré víře. Poslechněte svou intuici, ta vás zachrání.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Návštěva příbuzných proběhne překvapivě hladce, což ocení zejména rozhádaní Lvi. Nejbližší rodina vás přijme s otevřenou náručí a zakope válečnou sekeru. Stačí první vstřícný krok, poté už půjde všechno jako po másle. Nasaďte přátelský úsměv na rty.

 

Panna

Z předchozího vztahu jste si vzali velké ponaučení a dáte pozor, abyste stejné chyby neopakovali v novém partnerství. Jisté vzorce chování vypustit nedokážete, ale s protějškem jste perfektní pár, že nedokonalosti ustojíte. Máte na čem pracovat.

 

Váhy

Díky Venuši nemusíte počítat každou korunu, a dokonce to vypadá, že byste mohli rozpočet mohli pořádně nakrmit. Věnujte se práci, která vás baví a nebojte se poškádlit štěstěnu. Intuice vám nedovolí vstoupit na tenký led a riskovat víc, než je zdrávo.

 

Štír

Musíte se vypořádat s nepříjemným zklamáním, které pramení u kolegů. Dozvíte se o tom, že o vás roznáší nepravdivé informace, nebo parazitují na vašem úspěchu. Za jiných okolností byste možná incident přešli mlčením, ale teď jste pěkně napružení.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku! 

 

Střelec

Hádky už berete jako běžnou součást denního programu a neděláte z nich žádnou vědu. Pokud jde o spory s rodinnými příslušníky, jste to momentálně vy, kdo udělá první krok k usmíření. Nechcete si kazit víkend, na který jste se takovou dobu těšili.

 

Kozoroh

Využijte volný den k tomu, abyste nabrali psychické síly. Kouzlo jarní přírody vás pohladí po duši a donutí vás zklidnit se, což se vám v domácnosti nikdy nepovede. Nepotřebujete žádné další společníky, ticho léčí. Večer se cítíte jako znovuzrození.

 

Vodnář

Spojte příjemné s užitečným a vezměte nohy na ramena. Domácnosti vládne ponorka a jakákoliv snaha o změnu bude po zásluze potrestána. Zavolejte kamarádům, nebo se seberte sami a protáhněte tělo na čerstvém vzduchu. Při sportu ze sebe vypotíte stres.

 

Ryby

Od smíchu vás bude bolet bránice. Máte radost, že jste k sobě konečně našli osobu, co umí život vychutnávat každým okamžikem. Rozhodnete se vyselektovat upíry, kteří z vás vysávají energii a obklopíte se lidmi, co za to stojí. Doveďte záměr do konce!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře