Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 30. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 30.03.2019, 00:00 | 30.03.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 30. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

V posledních březnových dnech nemáte problém vyjít s někým, kdo vám dříve nebyl po chuti. Ať se jedná o soupeře v zaměstnání, nebo rodinného příslušníka, hledáte na něm pozitivní stránky. A najdete je! Máte radost, že je o jednoho protivníka méně.

 

Býk

Máte báječné předpoklady pro úspěch v lásce i kariéře. Nešlapte si po štěstí svou náladovostí, k níž tíhnete vlivem nestálé Luny. Její vliv jde do finále a byla by škoda nevydržet ještě chvíli. Není-li vám do smíchu, naordinujte si zaručenou léčbu.

 

Blíženci

Sobota slibuje příjemný program v kruhu rodiny i přátel. Nevíte, čemu dát přednost, protože vás všechny nabídky neskutečně lákají. S trochou důvtipu můžete mít všechno. Zkuste nevrhnout propojení dvou světů. Je na čase seznámit příbuzné s kamarády.

 

Rak

Zpráva o jistém blízkém člověku na vás bude mít větší dopad, než se může zdát. Přinese vám totiž ponaučení do vlastního života, i když si to možná neuvědomujete. Nejcitelnější je to v případě financí, kolem nichž se vaše myšlenky o víkendu točí.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Mysleli jste si, že v lásce jste z nejhoršího venku. Hvězdy se ale nedají obelstít tak snadno, jak to vypadá. O víkendu se musíte vypořádat s názorovými rozpory. Každý očekáváte od společného programu něco jiného. Zklidněte emoce, hrozí ostrá hádka.

 

Panna

Snažíte se dělat maximum a pořád máte pocit, že to není ono. Nejspíš střílíte náboje špatným směrem. Co takhle zeptat se protistrany, jakou iniciativu by od vás opravdu ocenila? Místo nesmyslných překvapení vložíte energii do něčeho, co má nápad.

 

Váhy

O víkendu se budete muset poprat s nepříjemnou konfrontací s jistým rodinným příslušníkem. Nesouhlasí s vaším životním stylem nebo rozhodnutím, které jste nedávno učinili. Bohužel nerespektuje fakt, že je to pouze vaše věc. Je čas vymezit mu hranice.

 

Štír

Poslední dva březnové dny nejsou vhodné pro hledání nové lásky. Venuše vás totiž konfrontuje s nevhodnými typy protějšků, což poznáte o dost později. Ztratíte energii investováním času do randění s člověkem, který se ukazuje v úplně jiném světle.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Otevřená a pozitivní mysl Střelců je k nezaplacení. Díky ní se totiž vyřeší i spory, které vypadaly nenapravitelně. Nechcete zatěžovat svou karmu a vytvářet další negativní vazby. V závěru března dokážete nabídnout ruku ke smíru i svému nepříteli.

 

Kozoroh

Jako byste chtěli blízkým za každou cenu ukázat, že pravda je na vaší straně. Skutečně si chcete kazit víkend kvůli takovým malichernostem? Přiznejte si, že musíte rodině dát za pravdu. Což je největší kámen úrazu. Jste zvyklí mít poslední slovo.

 

Vodnář

Na nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré. Díky shodě okolností doceníte význam osob, kterých jste si moc nevšímali. Dost možná najdete parťáka v člověku, jehož jste si drželi preventivně od těla. Přesvědčíte se, že mu můžete důvěřovat.

 

Ryby

O víkendu se pokuste zmobilizovat všechny síly. Náročný závěr měsíce vám dal psychicky i fyzicky zabrat, takže nemáte náladu na žádné velké sportování nebo bujaré společenské vyžití. Odreagovat se ale potřebujete jako sůl. Nezavírejte se do sebe.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře