Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 13. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvezdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 13.04.2019, 00:00 | 13.04.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 13. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

O víkendu se pokuste odstřihnout od všech povinností a zaměřte se na zábavu. Je čas na regeneraci. Nezadaní díky volnočasovým aktivitám mohou poznat spřízněnou duši. Máte-li rodinu, potom vás společně strávený čas katapultuje do nepoznaných galaxií.

 

Býk

Láska vás může zastihnout na překvapivých místech. Nečekané setkání s kamarádem z dětství nebo bývalým kolegou neskončí u jediné skleničky. Pravděpodobně se promění ve vášnivou noc. Možná z nevinného rozhovoru vznikne něco víc, možná jen přátelství.

 

Blíženci

Nechte plavat domácí práce a obloukem se vyhněte větším rodinným setkáním. Na ty budete mít dostatek času během dalšího víkendu. Tyto volné dny investujte výhradně do své maličkosti. Dělejte, co vás baví. Jedině tak se dostanete zpátky do kondice.

 

Rak

Slunce ze znamení Berana nedělá dobrou službu rodinné atmosféře. Válčíte s hlavou rodiny, protože se přete o svou autoritu. Skutečně musíte mít poslední slovo? Nejspíš by pro všechny bylo daleko výhodnější spolupracovat. Za zkoušku to jistě stojí.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Sobota označená třináctkou rozhodně nebude patřit ke smolným dnům. S rodinou jste totiž naladěni na stejnou notu, takže najít víkendový program je úplná hračka. Vlastně se přizpůsobíte tomu, co navrhnou příbuzní. Hlavně abyste se nemuseli nudit doma.

 

Panna

Mozek vám v těchto dnech funguje na plné obrátky, ale ne všichni budou s vašimi originálními myšlenkami souhlasit. Raději si je nechte pro sebe a průběžně na nich pracujte. Budou postupně dozrávat a s odstupem času zjistíte, zda jsou pro vás vhodné.

 

Váhy

Z vyšších sfér k vám proudí skvělé nápady a mezi nimi bude i myšlenka na báječnou letní dovolenou. Nebudete dlouho váhat a pustíte se do organizace s plnou vervou. Nálada se zlepší o sto procent, ale opatrnost je nazbyt. Před rodinou zatím ani muk.

 

Štír

Vztahy rodičů a dětí prožívají v dubnu renesanci. Pokud jste si nemohli přijít na jméno, uděláte první krok k usmíření. Uvědomujete si, že tuto vazbu nemůže v životě nic nahradit. Máte-li vlastní ratolesti, dočkáte se vzácného projevu jejich důvěry.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Posezení s kamarády se na rozdíl od rodinných akcí vydaří na jedničku. Velkou roli sehrají vaše hostitelské schopnosti. Zasedací pořádek je klíčem k úspěchu. Dík němu předejdete nepříjemným trapasům. Sobotní party se zapíše do historie zlatým písmem.

 

Kozoroh

Uplynulý pracovní týden vám nedovolí úplně vypnout. Musíte si přehrávat v hlavě události, jimiž jste prošli. Přemýšlíte, jestli byste nemohli zareagovat lépe. Zakažte si takové úvahy a věřte, že jste udělali to nejlepší, co bylo v dané chvíli možné.

 

Vodnář

O víkendu to nemusíte být vy, kdo určuje pravidla v milostném životě. Zatímco zadaní si rádi prohodí role, u singles je zaskočení mnohem citelnější. Nečekali byste, že se ocitnete v roli kořisti. Pravdou je, že na příliv lichotek nejste připraveni.

 

Ryby

Frustrace ze zaměstnání vás neopouští ani během víkendu. Nedokážete-li ze sebe setřepat negativní pocity, povolejte na pomoc přátele. Však oni už vymyslí něco, čím vás přivedou na veselejší myšlenky. U nezadaných to bude mít mnohem hladší průběh.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře