Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 6. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvezdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 06.04.2019, 00:00 | 06.04.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 6. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

V rodinném kruhu je ideální klima pro řádění. Pokud ze sebe potřebujete dostat přebytečnou energii, vyrazte s blízkými za sportem, nebo obujte pohorky a hurá na výlet. Vyčistíte si hlavu a namůžete svaly v čele s bránicí. Čeká vás báječný víkend!

 

Býk

S penězi si teď nemusíte dělat těžkou hlavu. Automaticky poznáte, co je nezbytně nutné a jakým investicím byste se naopak měli vyhnout. Intuice vás brání před neuváženým obchodem. Také se ukazuje zvýšená možnost přivést do rozpočtu korunky navíc.

 

Blíženci

Víkendový program můžete z velké části ovlivnit. Přestaňte se litovat a bouchněte do stolu. Nechce-li vás nikdo blízký doprovodit za kulturou či sportem, vyrazte sami. Potřebujete se uvolnit a přijít na veselejší myšlenky. Osamotě vám to půjde lépe.

 

Rak

Víkendový program jste si vysnili v růžových barvách, a tak špatně snášíte, když se bortí jako domeček z karet. Nepočítejte s tím, že vám všichni členové rodiny vyjdou sborově vstříc. Najde se škarohlíd, jímž byste si ale neměli nechat zkazit den.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

Lvi se chtějí bavit. Zatímco zadaní do svého programu zapojí partnera i celou širokou rodinu, singles si vyhodí z kopýtka bez dalších společníků. Jako správná šelma se vydáte na lov a nehodláte se o kořist s nikým dělit. Vaše zájmy jsou průhledné.

 

Panna

O víkendu se skryjete před společností i rodinou. Cítíte, že se potřebujete duševně i fyzicky zregenerovat. Sil máte sice dostatek, ale přesto si připadáte vyšťavení. Chybí vám radost ze života. A v prvním dubnovém víkendu se ji rozhodnete najít.

 

Váhy

Společenská nálada vám nedovolí zůstat v teple domova. Prohlédnete kulturní kalendář, a pokud se nic zajímavého neděje, svoláte přátele a vymyslíte vlastní večírek. Legendární bude hlavně v případě nezadaných Vah. Ty totiž poblázní opačné pohlaví.

 

Štír

Štíří představivost se neomezuje na intimní život, ačkoliv právě k němu vaše fantazie sklouzává nejčastěji. Originální nápady oceníte také při plánování volnočasových aktivit s rodinou a přáteli. Postaráte se, aby nikdo netrpěl pod tíhou stereotypu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Střelec

Zkuste obvolat kamarády a podnikněte s nimi nějaké dobrodružství, při němž zapomenete na těžkosti uplynulého týdne. Kamarády nebudete jako jediné podrobovat zkoumavému pozorování, ale přijmete je takové, jaké jsou. A díky tomu se konečně odreagujete.

 

Kozoroh

Troufalé myšlenky Kozorohů nabírají o víkendu reálné obrysy. Nepochybujete, že v dané věci můžete uspět. Kromě toho se radujete z podpory přátel i rodiny. Ať plánujete rozjezd hvězdné kariéry, nebo se porozhlížíte po lepším bydlení, svítí vám zelená.

 

Vodnář

Rodiče narození ve znamení Vodnáře udělají na začátku dubna nejlépe, když budou svým ratolestem nablízku. Je sice náročnější vybalancovat mezi narušováním soukromí a úplným nezájmem, ale vy si s tím poradíte. Zkuste je vytáhnout někam za sportem.

 

Ryby

Sobota nabízí vylepšení vztahů v rodině, hlavně mezi dětmi a rodiči. Navzájem jste si blíž a ochota ke smíření je znát na obou stranách. Chcete-li jim podsunout nápad na změnu, zkuste to právě dnes. Dopřejte jim čas na rozmyšlenou a netlačte na pilu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře