Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 20. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 20.04.2019, 00:00 | 20.04.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 20. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

V poslední dekádě se nabízí příležitost k osobnímu růstu. Jestli vám odpočinek připadá jako ztráta času, ponořte se do knih nebo najděte nějaký kurz online-vzdělávání. Rozšiřování obzorů bude mít zelenou po celý příští týden. Učíte se velmi rychle.

 

Býk

Milí Býci, využijte poslední dekádu k rozmnožení rodinného rozpočtu. Venuše nabízí cestu k přivýdělku a také umožňuje udělat si radost investicí do sebe sama. Je čas k obměně šatníku i změně celkové image. Myslete na sebe a udělejte si něčím radost.

 

Blíženci

Přátelská povaha Blíženců se během víkendu ještě zesiluje. Kamarádů jste si v posledních dnech užili do sytosti, a tak se rozhodnete věnovat svůj čas rodině. Zatímco starší příbuzenstvo se moc nadšeně netváří, děti jsou z vašeho programu nadšené.

 

Rak

V partnerství se mohou objevovat drobné neshody způsobené vaším pokřiveným pohledem na svět. Jste nervózní a spoustu problémů zveličujete. Drahá polovička nechápe, co se vám nelíbí a dokáže reagovat stejně ostře. Naštěstí se dusno rychle vyvětrá.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Návštěva příbuzných dopadne na výbornou. Dokonce si skvěle popovídáte s lidmi, kterým jste se dříve v hovoru raději vyhýbali. Scházelo vám téma, nad kterým byste se shodli. Venuše ale zlepšuje názorovou souhru v dlouholetém vztahu i rodinných vazbách.

 

Panna

S příbuznými i přáteli si vyříkáte nedávný konflikt a zklidníte rozčeřenou situaci. Nebudete se na sebe zlobit kvůli maličkostem. Zabýváte se důležitějšími věcmi a potřebujete spoustu podpory. Faktem je, že se na sebe můžete navzájem spolehnout.

 

Váhy

Snažte se přemýšlet, jaké investice jsou nezbytné a které můžete s klidným srdcem vynechat. Nejvíce prostředků vložíte do radostí pro tělo i ducha. Opravdu si můžete dovolit drahé lahůdky a wellness procedury? V práci se pak kvůli nim nezastavíte.

 

Štír

Komunikace rodičů s dětmi zažívá boom. Děti rády vyslechnou, co máte na srdci a nechají si poradit bez toho, aniž by u toho koulely očima. Máte veškerou důvěru, ať vás doma čekají teenageři nebo dávno odrostlé ratolesti. Zacházíte s ní v rukavičkách.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

O Velikonocích si užijete společnost dosytosti. Sebevědomí Střelců má stoupající tendenci a láká vás do činností, do nichž byste jindy nenašli odvahu. Žádná kulturní akce před vámi nezůstane utajená a v každém kolektivu budete zářit jako hvězda.

 

Kozoroh

Menší komplikace se mohou objevit v milostném životě. Ať jde o krátkodobá partnerství či letité páry, vesmír vám odkryje místa, která máte s drahou polovičkou odlišná. Nezapomínejte na to, co vás spojuje. To znamená mnohem víc než pár nedokonalostí.

 

Vodnář

Rodinné sešlosti nemají přátelské klima. Jako by se jednotliví členové předháněli v tom, kdo přinese horší konverzační téma. Nesnažte se situaci zachraňovat, protože byste z toho vyšli jako černá ovce. Daleko rozumnější taktika je odejít v nejlepším.

 

Ryby

Kamarádi nebo rodinní příslušníci se vám snaží dobře poradit, ale vypadá to, jako by mluvili do dubu. Zkuste k nim být vlídnější. Existují věci, o nichž na rozdíl od blízkých zatím nemáte tušení. Stačí je vyslechnout a udělat si vlastní obrázek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře