Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 27. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 27.04.2019, 00:00 | 27.04.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 27. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Stále je přáno rodinným aktivitám. Takže odpověď na otázku, jak naložit s posledním dubnovým víkendem, je zcela jasná. Vytáhněte příbuzné na čerstvý vzduch a spojte příjemné s užitečným. Kromě pohybu dejte zabrat mozkovým buňkám. Ať jsou v kondici.

 

Býk

Rodinné sešlosti i výlety dopadnou nad očekávání. Dokonce si skvěle popovídáte s člověkem, jehož jste nikdy moc nemuseli. Teprve s odstupem času chápete chování dotyčného a musíte se mu v duchu omluvit. Přijdete na to, že jste si blíž, než se zdálo.

 

Blíženci

Víkend přináší společenskou náladu. Baví vás bavit diskutovat, dozvídat se zajímavé informace a rozšiřovat obzory. Proto využijete každou pozvánku, která se naskytne. A jestliže telefon nezvoní, projdete kulturní kalendář a zařídíte se podle sebe.

 

Rak

Sobota učí Raky odpočívat a stahovat se z veřejného dění. Poslechněte tělo volající po spánku i detoxikaci. Jaro je v plném proudu, a tak využijte sílu bouřící přírody. Uvařte si kopřivový odvar, nasušte pampeliškový kořen a připravte domácí klíčky.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

I přes ubývající síly si umíte vyhodit z kopýtka. Díky Jupiterovi jste finančně za vodou a nic nebrání v rozmachu. Jedinou morální zábranou je dlouholetý vztah nebo manželství. Moc byste chtěli využít Venušinu přízeň, ale výčitky svědomí vás brzdí.

 

Panna

V lásce se řiďte heslem, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Vesmír pomůže při vyjasňovaní neshod a nabízí cestu k nalezení nové známosti. Poslechněte instinkt a zkuste něco nezvyklého. Kontakt na ideální protějšek získáte i díky přátelům.

 

Váhy

V sobotu se probudíte s chutí udělat v životě změnu. Hvězdy vaše touhy nikterak nelimitují, proto se mohou týkat vizáže, bydlení, lásky i rodiny. Každopádně kujte železo, dokud je žhavé. Z vyšších sfér proudí odhodlání, abyste svá přání naplnili.

 

Štír

Co jste nestihli v prvních dvou dekádách, na konci měsíce nedohoníte. Místo pracovního víkendu si užijte odpočinek, kdy zregenerujete tělesné i duševní síly. V kariéře byste paběrkujete a sladkou smetanu slízne jiný. Počkejte, až se nepřízeň zlomí.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Vleklé rodinné tenze nejsou tím, v čem byste si lebedili. Od sobotního probuzení proto děláte první poslední, abyste eliminovali hádky mezi příbuznými. Musíte se sice hodně otáčet, ale vlastně vám to nevadí, protože z každého koutu se ozývá smích.

 

Kozoroh

Vlivem Merkuru se dostáváte do křížku s ostatními členy rodiny. Spolupráce není snadná a vyžaduje ohromnou trpělivost. Jak je ovšem známo, přináší růže. Pokud spolknete slova, která se vám derou na jazyk, najdete kompromis přijatelný pro všechny.

 

Vodnář

V závěru měsíce si dejte pozor na hlasivky. Jednak je netrapte ledovými ani horkými nápoji, druhak je nevystavujte přílišné námaze. Především Vodnáři, kteří se živí jako učitelé, řečníci nebo zpěváci, by si měli o víkendu naordinovat tišší program.

 

Ryby

Doceníte přátelství, které trvá dlouhé roky. Přesvědčíte se, že se na sebe můžete vzájemně spolehnout a sdílené tajemství je v bezpečí. Je příjemné vědět, že ve svém okolí máte někoho, komu můžete důvěřovat. Co takhle naplánovat společný víkend?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře