Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 4. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 04.05.2019, 00:00 | 04.05.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 4. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Kontakt s jistými členy domácnosti vám dokáže zkazit náladu. V květnu počítejte s tím, že každý člen rodiny je naladěný na jinou frekvenci, takže je domluva skoro nemožná. Bohatě postačí, když se budete respektovat a naplánujete si vlastní program.

 

Býk

Na začátku května oplýváte jednou báječnou schopností. Dokážete se radovat z maličkostí. Díky tomu se usmíváte na svět a ten vám oplácí stejnou mincí. Vyzařuje z vás spokojenost, což se jako bumerang odráží na pracovním klimatu i rodinné pohodě.

 

Blíženci

S volnočasovými aktivitami jako by se roztrhl pytel. Potřebujete být v pohybu, zkoušet novinky, cestovat a poznávat zajímavé tváře i cizí kraje. Nikde se však neohřejete a pouze kloužete po povrchu, což je škoda. Zkuste méně rozptylovat pozornost.

 

Rak

Nezadaní by měli obvolat kamarády a vyrazit s nimi na víkend mimo domov. Potřebujete změnit vzduch a vydovádět se. Ať vás láká sport nebo kultura, přijdete při tom na veselejší myšlenky. Navíc se nemusíte fintit, protože láska si pár dní ještě počká.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Příjemné postavení Merkuru se odrazí na bystrém uvažování a originálních nápadech. Chystáte-li se o víkendu do práce, stihnete spoustu práce. Navíc vám nikdo neříká, jaké jsou limity. A v takové chvíli můžete nechat svou inspiraci promluvit naplno.

 

Panna

Nevlídné domácí klima vám upíjí energii. Stačí málo a s blízkými jste v sobě. Dohady neberou konce, ať spolu řešíte letní dovolenou nebo školní výsledky svých potomků. Vlastně se dnes dokážete pohádat i kvůli tomu, co připravit k obědu. Uberte plyn.

 

Váhy

Kulturní zážitek bude nesmírně hluboký. Máte společenskou náladu a potřebujete si odpočinout od všedních starostí. Proto se dostanete do jiné dimenze, i když nejde o váš typický šálek čaje. Nechte se třeba vytáhnout na divadlo nebo jazzový koncert.

 

Štír

Luna aktivuje svou konjunkcí Uran, což dává Štírům psychicky zabrat. Po náročném týdnu ze sebe potřebujete setřást stres, ale nedaří se vám vypnout myšlení. Svou roli sehrává proměnlivé klima v domácnosti, kdy si nastupující změny malujete černě.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Máte obrovské štěstí v oblasti bydlení. Pokud nejste se stávající domácností spokojeni, spadne vám do klína nabídka, jaká se neodmítá. Čas hraje proti vám, ale vesmír přichází s dalším varováním. Pečlivě prostudujte smlouvu a s někým se poraďte.

 

Kozoroh

Soukromí je přesyceno napětím a impulzivní chování je na denním pořádku. Chcete-li eliminovat další hádky, ukliďte se do jarní přírody. Výlet na čerstvý vzduch je pohlazením hlavně pro unavenou duši. Zkuste načerpat sílu a moudrost z letitých stromů.

 

Vodnář

Máj je důležitý jednak pro lásku a druhak pro stabilizaci rodinného klimatu. S příbuznými si vyjasníte vleklé spory a zakopete válečnou sekeru. Největší díl pozornosti si vyžádají ratolesti, které jsou hybnou silou vesmíru. Jste bezdětní? Změňte to.

 

Ryby

Jestliže se chystáte za sportem nebo adrenalinovou zábavou, nepřepínejte kondici. Především dolní končetiny jsou náchylné ke svalové únavě, ale hrozí i nepříjemná zranění a úrazy. Utište ego, které vás nutí k porovnávání sil s trénovanějšími jedinci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře