Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 18. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 18.05.2019, 00:00 | 18.05.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 18. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Během víkendu se vyhněte ukvapeným krokům. Ať jde o lásku, zaměstnání nebo rodinné vztahy, jdete hlavou proti zdi. Není překvapivé, že se můžete rozhodnout pro něco, co do budoucna nepřinese nic dobrého. Touhu po změně zatím nechte v rovině plánů.

 

Býk

Společenské naladění Býkům nedovolí zvolnit životní tempo, naštěstí to po vás ani nikdo nepožaduje. Díky Slunci, Venuši i energickému Marsu jste samý smích. Pokud se chystáte na party, stanete se na ní absolutní hvězdou, o kterou je velký zájem.

 

Blíženci

Temperament Blíženců dosáhl svého maxima, což byste měli zohlednit v manželství a partnerství, které trpí pod stereotypem. Zapomeňte pro jednou na práci a připravte pro sebe a drahou polovičku víkend, kdy vzkřísíte k životu zapomenutou zamilovanost.

 

Rak

O víkendu se do života Raků vrátí ztracená sebejistota a odhodlání realizovat plány, které jste z mnoha důvodů odložili k ledu. Teď se na ně rozpomenete a rozhodnete se je proměnit ve skutečnost. Rostoucí ambice se dotýkají hlavně oblasti zaměstnání.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Příbuzný, který se vám montuje do života, dostane pořádně přes prsty. Inu nemá si začínat s králem zvířat. Oplýváte sice trpělivostí, ale i ta má své meze, které s největší pravděpodobností přetečou právě dnes. Své soukromí chráníte jako oko v hlavě.

 

Panna

 

Uděláte si čas, abyste pomohli příbuzným v nouzi, nebo otevřeli debatu, jíž se dlouho vyhýbáte. Venuše zlepšuje dění v lásce a není skoupá na slovo ani v otázce rodinných vztahů. Pomýšlíte na založení či rozšíření rodiny? Tak přejděte od slov k činu.

 

Váhy

Velké plány v milostném životě se hatí. Nezadané Váhy naráží na bariéru nepochopení a zdá se jim, jako by všichni potenciální partneři byli dávno zadaní. Nepropadejte panice a věnujte se jiným aktivitám. Kamarádi vás přivedou na veselejší myšlenky.

 

Štír

Zažíváte vášnivé chvíle, které se nemusí nutně týkat jen životního partnera. Štíři bojují se svody k nevěře, které je pronásledují na každém kroku. Pokud nejste v letitém svazku spokojeni, museli byste mít nad hlavou svatozář, abyste dokázali odolat.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Druhá polovina měsíce se nese ve znamení změn v oblasti bydlení. Chronická onemocnění a potíže ve vztazích mají kořeny v neuspořádané domácnosti. Základem vašeho štěstí je rekonstrukce bydlení, či rovnou stěhování za lepším. Jde o rozumnou investici.

 

Kozoroh

O víkendu dostanete příležitost, abyste si vylepšili reputaci. Dokážete okolí, jaké morální kvality ve vás vězí a napravíte nedávné přešlapy. Mezilidské vztahy byly v poslední době náročnou disciplínou, nemusíte se stydět, že potřebujete reparát.

 

Vodnář

Pokud nejste spokojeni v zaměstnání, o víkendu zvažte možnost pracovního přesunu. Při hledání nového působiště se spolehněte na konexe u přátel i rodiny. Nenapadlo by je, že právě vy prahnete po změně, a tak vám sami o sobě teplé místečko nenabídnou.

 

Ryby

Čerstvé známosti mají velkou šanci na úspěch. Během víkendu zjistíte, kolik toho máte s protějškem společného. Kráčíte-li spolu ruku v ruce, pak vám patří celý svět a nikdo vás nemůže odtrhnout. Venuše s Neptunem nad vaší láskou bdí dnem i nocí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře