Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 25. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 25.05.2019, 00:00 | 25.05.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 25. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vynikající vztahy se sousedy zpříjemní nejenom tento víkend, ale období dlouhých dní ba i týdnů. Zjistíte, že lidé, které jste měli za podivíny, jsou ve skutečnosti velcí sympaťáci. Nezřídka vás propojí společný sobotní program. Budete si notovat.

 

Býk

Jestliže potřebujete na někoho udělat skvělý dojem, během víkendu se vám to podaří. Na pracovní pohovory nejspíš není ideální doba, ale čas nahrává třeba setkání s partnerovými rodiči. Dokážete odhadnout naladění druhé strany a přizpůsobit se mu.

 

Blíženci

Klábosení s přáteli a příbuznými neberte moc vážně. Klepy si každý přibarví podle svého a ve výsledku může mít pikantní informace úplně jiný původ. Raději si je nechte pro sebe a vyhněte se také jejich hodnocení. Každý ať si zamete před svým prahem.

 

Rak

Zadaní Raci by měli víkend investovat do upevnění dlouholetého vztahu. V opačném případě hrozí ochlazení citů. Drahá polovička má pocit, že to s ní nemyslíte vážně a v každém výkyvu chování vidí někoho třetího. Zkuste jí dát pádnější důkaz lásky.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Sobota je nejkrizovějším dnem tohoto týdne, kdy vás mohou zaskočit především finanční problémy. Venuše na vás vrhá temný stín a způsobuje, že s penězi nedokážete zacházet rozumně. Utrácíte za zbytečnosti a můžete se upsat ke špatným investicím.

 

Panna

Dlouhodobé pracovní úsilí se vyplatí. Hvězdy přejí aktivním Pannám, které vědí, co chtějí. Stojí-li před vámi nějaké nevyřešené povinnosti ohledně domácnosti a dětí, stěží najdete lepší den k jejich naplnění. Nechybí vám odhodlání zbavit se restů.

 

Váhy

Hodně se angažujete v domácnosti a ostatní povinnosti odkládáte. Věnujete se příbuzným a uděláte vše pro jejich spokojenost. Hvězdy radí naplánovat sobotu tak, aby byly spokojeny všechny zúčastněné strany. Nemusíte kvůli nim potlačovat své potřeby.

 

Štír

Spontánnost Štírů se dostává ke slovu. Konečně jste opět takoví, jaké vás zná celý svět. Únava je minulostí a vy si vychutnáváte sobotu naplno. Překypujete energií, a tak se není čemu divit, že vás bude lákat sport a netradiční volnočasové aktivity.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Víkend věnujete odpočinku. Hlavně pracovní vypětí vás přiměje k tomu, abyste zvážili změnu. Jste ochotni uskromnit se a vyjít s menším rozpočtem na úkor hodin strávených v zaměstnání namáhavou prací. Cítíte, že zdraví máte jen jedno a není nejlepší.

 

Kozoroh

Ze zajetých kolejí rutinního programu vás vysvobodí dobrý kamarád nebo kamarádka, se kterými vyrazíte do společnosti. Všem členům rodiny prospěje změna stereotypu stejně jako vám. Partner potřebuje vyrovnaný protějšek, děti zase spokojeného rodiče.

 

Vodnář

Sobotní konstelace je příznivá pro zásadní změny v soukromém životě. Možná se pustíte do rekonstrukce domácnosti nebo se odhodláte k vylepšení zevnějšku. Venuše posvětí každý podobný krok úspěchem. Přinese vám potřebnou motivaci k dalším inovacím.

 

Ryby

Jistý člověk vám svěří do ruky veškerou důvěru a záleží na vás, jestli udržíte pokušení na uzdě a dotyčného nezklamete. Úspěšně složená zkouška spolehlivosti vám přinese větší odměnu, než si umíte představit. Zadané Rybky mohou pomýšlet na svatbu!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře