Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 15. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 15.06.2019, 00:00 | 15.06.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 15. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokud se chystáte na pracovní víkend, stihnete spoustu restů. Jupiter vám přispěchá na pomoc a jeho štědré paprsky zasáhnou dokonce i finanční sféru. Výtečnou sobotu vyhlíží hlavně podnikatelé, kterým se dosud příliš nedařilo oslovit nové klienty.

 

Býk

Nemusíte se bát konkurence v lásce! V těchto dnech si nikdo nedovolí lézt vám do zelí, protože mu v tom brání vaše charisma. Sršíte energií a strčíte do kapsy klidně o generace mladší jedince. Zdravé sebevědomí vám usnadní cestu k nové známosti.

 

Blíženci

Protějšek vás předčí v jisté činnosti, která dosud byla vaší doménou. To může být pro hrdé Blížence nepříjemná rána. Místo soupeření dejte polovičce najevo, že si pomoci vážíte. Vždyť o nic nejde, navíc máte práci hotovou. Tak pospěšte za zábavou.

 

Rak

Milí Ráčkové, nechte se zlákat ke skleničce s kamarády nebo kolegy. Nebudete litovat! Zbavíte se nahromaděných emocí a vypovídáte se ze všeho, co vás trápí. S největší pravděpodobností zjistíte, že jsou vaše potíže v porovnání s okolím malicherné.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

O víkendu se až příliš ohlížíte na názory druhých. Znát to bude hlavně na postavení k jedincům s vyšším vzděláním či společenským postavením. Nepodceňujte se. Vysokoškolský titul neznamená, že má dotyčná osoba patent na pravdu. Co říká selský rozum?

 

Panna

Do víkendu vstoupíte s pokušením zaměřit se na rozvoj nitra. Lákají vás duchovní a psychické disciplíny, proto brousíte po internetu, ale nebráníte se ani nákupu odborné literatury nebo dokonce dalšímu studiu. Zdá se, že vás políbila inspirace shůry.

 

Váhy

Ani o víkendu se vám nepovede jen tak lenošit. Vesmír ukazuje, že je nutné osvojit si více informací, nebo se skamarádit s moderní technikou. Bystřejší Váhy hned poznají, jak tyto znalosti využít ve svůj prospěch a vydělat na nich nemalé prostředky.

 

Štír

Pracovní nabídky se hrnou ze všech stran. Není vyloučeno, že vás čeká sobota v zaměstnání. Největší pravděpodobnost mají podnikatelé, kteří zavětří neopakovatelnou šanci k zisku. Byla by škoda, kdyby vám konkurence vypálila rybník kvůli pohodlnosti.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec

Na pracovišti se sebejistě vydáte proti proudu a nebudete se ohlížet na názory spolupracovníků. Jste přesvědčeni o své pravdě a nepočítáte, že se vám někdo postaví. Střed měsíce je ale z tohoto pohledu velice náročný. Hádkám se bohužel nevyhnete.

 

Kozoroh

O víkendu uvažujete nad případnými nákupy střízlivě a nenechte se přemluvit k investici, která na první pohled vypadá lákavě. Intuice vám ukazuje, že něco nesedí. Varovnou kontrolku byste měli poslechnout, zachrání vaše úspory od zbytečné ztráty.

 

Vodnář

Mějte se na pozoru před zdánlivě výhodnými nabídkami k investicím. Okouzlí vás líbivé pozlátko, ale skutečnost je bídná. Dnes nemůžete věřit nikomu. Známí, kteří za vámi s danou příležitostí k zisku přijdou, se nejspíš nechali sami od někoho napálit.

 

Ryby

O víkendu máte příležitost ovzduší v rodinném kruhu. Jste nejenom dostatečně bystří, ale radujete se také z emoční inteligence, díky níž se vám s blízkými komunikuje jedna báseň. Začátek diskuse trochu drhne, ale pak se rozjedete. Víte, co mluvíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře