Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 22. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 22.06.2019, 00:00 | 22.06.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 22. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokud řešíte finanční nesnáze, někdo blízký vám nabídne záchranné lano. Netvařte se, že jeho pomoc nepotřebujete, protože síla se tentokrát skrývá v kolektivu. Přijměte pomocnou ruku a věřte, že to dotyčné osobě budete moci laskavost jednou oplatit.

 

Býk

Ať se rozhodnete trávit víkend u bazénu nebo vytáhnete rodinu na výšlap po historických skvostech, báječně si to užijete. Nejvíc při tom namůžete bránici, protože smích vás bude provázet na každém kroku. Bezdětní se utrhnou pro milostný experiment.

 

Blíženci

Svobodní Blíženci mohou potkat zajímavou tvář na místě, kde to tepe v rytmu jejich oblíbené hudby. Těší vás, že s dotyčným máte aspoň jeden společný zájem, a to ještě nevíte o spoustě dalších krásných pojítek. Vesmír je v tomto víkendu velice štědrý.

 

Rak

Vypadá to na víkend jako víno! Poslechněte svou intuici a nebudete litovat. Pokud se budete neustále ohlížet na nespokojené členy rodiny, necháte se jimi stáhnout pod hladinu. Žijte a věřte, že se k vám brzy přidají. Pokud ne, je to jejich chyba.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Zpestřete své domácí prostředí. O víkendu k vám přichází spousta skvělých podnětů, jak zvelebit bydlení, aniž byste museli zruinovat rozpočet. Všechny činnosti, které souvisí s kreativitou mají dnes zelenou. Máte vlastní dílnu nebo pletací přízi?

 

Panna

O víkendu byste měli vzkřísit svou přátelskou náturu, protože vám pomůže od černých myšlenek. Zbytečně se pitváte v záležitostech, které se nepovedly. Co se stalo, nedá se odestát. Je jasné, že vás to mrzí, ale přece se nechcete trápit donekonečna.

 

Váhy

Pro jednotlivé členy domácnosti jste daleko větší inspirací, než si připouštíte. O víkendu je motivujte aktivním přístupem k životu i svému zdraví. Především dětem byste měli jít příkladem. Nechcete být jedním z těch, kdo káží vodu, ale pijí víno.

 

Štír

Výlet s rodinou bude senzační a zařadí se mezi ty nezapomenutelné, i když foťák třeba necháte doma. S příbuznými vstanete správnou nohou a budete naladěni na stejnou frekvenci. I kdyby padaly trakaře, vás to nerozhodí. Umíte se radovat z maličkostí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Kariéra ani láska nejsou oblastmi, ve kterých by se vám dařilo. Neúspěch se snažíte vykompenzovat při nákupech. Jako byste chtěli celému světu dokázat, že na to máte. Bohužel skutečnost je někde jinde! Příliš pozdě zjistíte, že úspory jsou na nule.

 

Kozoroh

Pokud máte volný víkend, investujte ho do svých ratolestí. Máte možnost zlepšit narušené vztahy a zjistit, co důležitého se v životě vašich potomků událo. Čas pluje rychle jak voda v řece a vy se nestačíte divit, jak rychle vám odrůstají před očima.

 

Vodnář

Máte za sebou poměrně divoký měsíc, kdy se o vašich proměnlivých náladách povídalo doma i na pracovišti. Teď je to jinak! Snažíte se být skvělým společníkem, který kolem sebe rozsévá dobrou náladu. Daří se vám to, což je výhodné hlavně pro singles.

 

Ryby

O víkendu k vám proudí inspirace z nejvyšších sfér, proto můžete dostat spoustu vynikajících nápadů. Zároveň se nabízí příležitost k přehodnocení stávajících priorit. Empaticky založené Ryby se zaměří hlavně na dobře fungující mezilidské vztahy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře