Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 13. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 13.07.2019, 00:00 | 13.07.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 13. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ve volném čase prahnete po maximálních prožitcích. Rozhodně se nespokojíte s lenošením ve stínu, ale hledáte nějakou akčnější zábavu. Jestliže vás samotné nic nenapadá, obvolejte přátele a příbuzné. V tlupě podobných aktivistů vám bude perfektně.

 

Býk

Lavina výdajů vám udělá větší vrásky na čele. Jistou investici si budete hodně vyčítat, protože ji považujete za vyhozené prostředky. Ještě neházejte flintu do žita. Poslední dekáda ukáže, jestli jste měli šťastnou ruku. Nejspíš to nebude tak hrozné.

 

Blíženci

Je skvělý čas pro renovace a přestavbu bydlení. Zatímco v ostatních směrech si s miláčkem nerozumíte, tato otázka je poměrně nevinná. Díky zručnosti ušetříte velkou částku do rozpočtu. Největší radost máte z toho, že jste vykouzlili něco jedinečného.

 

Rak

Baví vás početné rodinné akce a dobrodružné výlety. Máte-li vlastní ratolesti, věnujete jim spoustu energie a pozornosti. Jste fascinovaní tím, kolik se toho samy naučily a jak rychle vám odrůstají před očima. Snažíte se jim v mnohém vyjít vstříc.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Nezaměstnaní Lvi by měli víkend zasvětit hledání ideálního působiště. Prohledejte internet, zeptejte se známých, nebo rozešlete životopis do firem, v nichž byste rádi pracovali. Vesmírní vládcové vaši snahu znásobí a slibují vysokou šanci na úspěch.

 

Panna

S partnerem jste báječně sehraní. Ať se chystáte na rekonstrukci domácnosti, společné sportování nebo návštěvu příbuzných, všechno dopadne na jedničku. Nejvíc vás těší fakt, že se o toho druhého můžete opřít. Rozhodně to nepovažujete za něco běžného.

 

Váhy

Během víkendu si dopřejte více rozmazlování a všeho, po čem vaše tělo i duše prahnou. Konečně si odpočinete a hodíte starosti za hlavu. Jestliže se dnes budete obklopovat příjemnými lidmi, nic vám pohodu nezkazí. Jupiter i Venuše vám jdou po boku.

 

Štír

Lámete si hlavu s tím, kam se vydat na dovolenou? Vězte, že byste neměli zůstávat doma. Nemáte-li možnost ujet na jih, půjčte si na pár dní chalupu od známých, případně vyrazte kempovat. Doma si moc neodpočinete, hlavně byste měli vypnout telefon.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Můžete se vrhnout do fyzicky náročnějších činností. Pokud potřebujete posekat trávu, zkrátit živý plot nebo vás čeká vymalování interiéru, s chutí do toho. Rodina přidá ruku k dílu a výsledek bude perfektní, aniž byste se z toho dostávali celý měsíc.

 

Kozoroh

Rozhádané vztahy mohou během víkendu najít společnou řeč. Uvědomíte si, že nekončící dohady jsou v jádru malicherné a neprospívají ani jedné straně. Zakopete válečnou sekeru a budete se těšit na lepší zítřky. Jen se vyhněte troufalým očekáváním.

 

Vodnář

O víkendu se zaměřte na aktivity, které vám dokážou vykouzlit úsměv na tváři. Paradoxně vás nenapadají žádné sportovní ani kulturní zážitky. Spíš se těšíte na to, až ruce umažete na zahradě od hlíny, případně se pustíte do zvelebování domácnosti.

 

Ryby

Dokážete odlehčit situace, ve kterých vzniká tlak. Na domácí půdě máte radar na počínající hádky, což se skvěle uplatní při rodinných sešlostech. Zabráníte konfliktům a vrátíte mezi blízké veselou atmosféru. Dveře máte otevřené u přátel i rodiny.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře