Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 20. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 20.07.2019, 00:00 | 20.07.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 20. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Platonicky zamilované i čerstvě zadané Berany podporuje sám jejich vládce Merkur. Snaží se, aby nově navázaná známost získala statut naplněné lásky. Ruku v ruce se štístkem Jupiterem se mu to jistě podaří. Neseďte o víkendu doma a jděte se bavit.

 

Býk

V poslední dekádě převládá chuť do aktivity. Vyrovnáte se s letním počasím a nic vás nezastaví v rozletu. Baví vás zkoušet nové volnočasové aktivity, chcete cestovat a poznávat exotické destinace. Neznalost cizího jazyka pro vás teď není překážkou.

 

Blíženci

Víkend investujte do společenského vyžití. Nezadaní díky němu mohou potkat spřízněnou duši, se kterou si vydrží povídat dlouhé hodiny. Přátelský rozhovor vám otevře oči a vy se rozhodnete zkusit to spolu i navzdory chybějící vášni. Brzy se dostaví.

 

Rak

Obliba Raků ve společnosti nadále narůstá. Jednak se setkáte s obdivem svého zevnějšku, ale především okolí docení vaše osobnostní kvality. Není divu, že jste celí rozzáření. To ještě znásobí váš úspěch u opačného pohlaví. Fantastický kolotoč emocí!

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Lev

Zaměřte se na mezilidské vztahy a nebojte se seškrtat list vašich přátel nejenom na sociálních sítích! Venuše upozorňuje na faleš, se kterou se v poslední červencové dekádě často perete. Jste zvyklí jednat otevřeně, což vás může dostat do problémů.

 

Panna

Slunce s Venuší rozehrávají touhy po útulném hnízdečku. Čerstvě zadaní prahnou po společném bydlení s novým objevem, Panny bez ratolestí zase provokuje tikání biologických hodin. Ani ostatní nejsou těchto planet ušetřeny. Přemýšlíte nad rekonstrukcí.

 

Váhy

Víkend slibuje volnočasový program jako za starých dobrých časů, kdy vám nikdo neříkal, co byste měli nebo neměli dělat. Touha po svobodě konečně najde úrodnou půdu pod nohama. Zadaní si jdou s protějškem z cesty, jinak by hrozila ponorková nemoc.

 

Štír

Merkur převléká v poslední dekádě kabát a přináší výraznou intelektuální aktivitu. Zajímavé nápady se objevují jako houby po dešti, navíc jste lační po vědění. Chcete se zdokonalit především v profesi a hledáte odbornou literaturu i další vzdělání.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

V posledních dnech jste životní náplň nacházeli především ve své profesi. Pokud vás čeká volná sobota, může vás to trochu znervóznit. Po domácnosti chodíte jako tělo bez duše a přijde vám, že marníte čas. Není divu, že se to blízkým vůbec nelíbí.

 

Kozoroh

Cítíte se pod vlivem protichůdných sil. Na jednu stranu vás Venuše vybízí k aktivitě, ale Mars zase varuje před přílišným zaujetím. Je třeba rovnováha, díky níž nebudete tlačit na pilu. Především vztahy potřebují střídmou, ale stoprocentní pozornost.

 

Vodnář

Úkolem předposledního červencového víkendu je vrátit Vodnářům ztracenou sebejistotu. Věnujte se činnostem, které vám dělají upřímnou radost. Odměňte se za náročné chvíle, jimiž jste museli projít. Láká vás masáž, či byste si raději koupili nové boty?

 

Ryby

K penězům se můžete dostat díky práci hlavou nebo nějakým uměleckým vyjádřením. Rybičky políbí Múza, což vás přiměje k nejrůznějším tvůrčím činnostem. Vezměte do ruky hudební nástroj, napište povídku, nebo vyrábějte šperky. Výsledek bude stát za to.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře