Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 3. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 03.08.2019, 00:00 | 03.08.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 3. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zaznamenáte nejeden signál, který k vám vysílá opačné pohlaví. Jste okouzlující smyslem pro humor a živočišností, jež z vás prýští do všech stran. Rozhodně nepočítejte s tím, že na novou známost narazíte někde v klidné kavárně. Musíte na rušná místa.

 

Býk

Merkur je v krásném postavení k vašemu znamení, což se podepíše na mezilidských vztazích. Jste komunikativní, baví vás navazovat nové kontakty a nehledáte nutně jenom lásku, daleko víc oceníte inspirativního přítele, s nímž si budete jenom povídat.

 

Blíženci

Ve druhé polovině prázdnin můžete najít parťáka pro volnočasové aktivity. Dotyčný neaspiruje na nic víc než na dobrého kamaráda, díky němuž začnete s pohybem nebo nějakou tvůrčí aktivitou. Není vyloučeno, že jde o souseda či sousedku ve vašem věku.

 

Rak

Finance jsou teď jednou z nejriskantnějších oblastí. Nejrozumnější je nepodnikat žádné závažné kroky, nepodepisovat smlouvy a nedomlouvat žádné kontrakty. Vyhnete se nepříjemnostem a dalšímu zařizování do budoucna. Obchodujte s prověřenými lidmi.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Mars v příjemné vazbě k Jupiteru přináší spoustu pozitivní energie. Nevydržíte sedět se založenýma rukama, vyhledáváte vzrušení a zajímavé zážitky. Také nehrozí, že byste si zábavu vychutnávali sami. Přemlouváte rodinu tak dlouho, až ji udoláte.

 

Panna

Doma se cítíte podrážděně a nechcete řešit stále tytéž věci donekonečna. Proto utíkáte ke kamarádům, s nimiž si užíváte bezstarostnou zábavu. Hvězdy radí, abyste první dekádu využili k upevnění rodinných vztahů. Můžete mezi sebou mnohé vyjasnit.

 

Váhy

Ve společenském styku jste nesmírně aktivní. Pokud se vám na víkend nenabízí žádná zajímavá akce, uspořádáte večírek sami. Sezvete příbuzné, kamarády i kolegy a blýsknete se jako perfektní hostitel. Ne nadarmo se o vás povídá, že jste tmel rodiny.

 

Štír

O víkendu se kroťte v utrácení a nevyhazujte peníze za zbytečnosti. Máte za sebou náročný týden, takže si chcete vyhodit z kopýtka a trochu se rozmazlit. Tím si ale dost zkomplikujete hospodaření na týdny dopředu – opomenutím nepravidelného výdaje.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Pozornost stáčíte ke svému bydlení. Stávající interiér se vám okoukal, a tak byste ho rádi osvěžili. Nápadů máte celou řadu, navíc se teď můžete spolehnout na zručnost a pomoc přátel i ostatních členů rodiny. Společně dokážete neuvěřitelné změny.

 

Kozoroh

Přestože jste bez drahé polovičky, nestěžujete si. Důvěřujete vyšším sférám a říkáte si, že ve správný čas poznáte správnou osobu. Bravo! Teď se věnujte volnočasovým koníčkům, zkrášlujte se a upevňujte své zdraví. Láska vás nepřekvapí nepřipravené.

 

Vodnář

Máte ve svém okolí osobu, na níž se můžete spolehnout. Nejde o drahou polovičku ani nikoho z rodinného kruhu. Favorizovaní jsou dlouhodobí přátelé, jimž svěříte veškerou důvěru. Požádáte je o objektivní radu. Pomůže už jen to, že se jim vypovídáte.

 

Ryby

Říkáte si, jaké výjimečné štěstí se na vás usmívá, když ve společnosti potkáváte samé sympatické tváře. Okamžitě jim důvěřujete a nepřipouštíte si, že by vás první dojem mohl později zklamat. Zatím sdílíte své pocity, pojí vás stejný pohled na svět.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře