Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 10. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 10.08.2019, 00:00 | 10.08.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 10. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Do víkendového volna se probudíte s pozitivní náladou. Napomáhá tomu i Luna, která přestává zatěžovat situaci v rodině. S partnerem i dětmi jste jedna ruka, zásadně se zlepšuje i porozumění se staršími členy domácnosti. Rodiče vás přestanou peskovat.

 

Býk

Merkurův vliv na mezilidské vztahy graduje. Byla by škoda, kdybyste ho nevyužili do poslední kapky. Užijte si bohaté společenské vyžití, protože při něm můžete najít budoucí přátele. Favorizovanými aktivitami jsou třídní srazy i teambuildingové akce.

 

Blíženci

Nedodělky na domácím poli vás přestanou strašit. Ne že by se snad samy rozplynuly, nebo je někdo dokončil za vás. Ráno se rozhodnete udělat ve svém soukromém životě generální úklid. Odrazí se to jak na obnošeném šatstvu, tak nezaložených účtech.

 

Rak

Dusnov rodině se vytrácí. O víkendu cítíte, že to nejhorší máte s příbuznými z krku. Partner se chová o poznání vlídnějším způsobem a nebazíruje na maličkostech. Oběma jde prakticky o totéž, takže místo nesmyslného bojování táhnete za jeden provaz.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Nevíte, jak naložit s dalším víkendem? Hvězdy nabízí umělecké činnosti. Ani netušíte, jak kreativní duch se ve vás skrývá. Zkuste malovat, psát básničky, nebo se přihlaste na fotografický kurz. Najdete zájem, který nemusí skončit jen v rovině hobby.

 

Panna

Nejlepší prevencí, jak se vypořádat s falešnými tvářemi v okolí, je nenechat si od nikoho mluvit do soukromých ani pracovních záležitostí. Jedině vy dokážete posoudit, co je pro vás dobré. A jak kdysi pravil klasik, raději si to pokazit podle svého.

 

Váhy

Máte schopnost udržet lidi při sobě. To se ukáže jako pomocník při řešení rodinných svárů. Výjimečně se vložíte do sporu dvou stran a pomůžete urovnat vleklý konflikt. Není vyloučeno, že zachráníte manželství svých přátel, i když vypadalo na rozvod.

 

Štír

Víkend je výzvou, abyste s rodinou hledali aktivitu, která vás spojí. Obloukem se vyhněte adrenalinovým sportům i fyzicky náročným činnostem. Přepínáte síly a snažíte se blízké přesvědčit, že jste v báječné kondici. Sami cítíte, že potřebujete pauzu.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Dobrá nálada je nakažlivá. Není se čemu divit, že se kolem vás nachází tolik rozesmátých tváří. Ať se objevíte v rodinném kruhu, na návštěvě u přátel nebo jenom běžíte nakoupit rohlíky do večerky, rozdáváte kolem sebe radost. Jste miláčky okolí.

 

Kozoroh

Únava z uplynulého týdne je na vás znát. Naštěstí vesmír slibuje, že to nejhorší máte pro tento měsíc za sebou. Přestane vás bolet hlava, povolí ztuhlá šíje i záda. Jako by vám někdo odebral balvan, s nímž jste se vláčeli. Konečně se vám rozsvítí!

 

Vodnář

Milí Vodnáři, víte, že s pesimismem se moc daleko nedostanete. Prošli jste náročným týdnem, a tak si zasloužíte zregenerovat ve společnosti, která nezklame. Věřte, že kamarádi vám nepřibouchnou dveře před nosem. Případně se jděte vykřičet do lesa.

 

Ryby

Původně jste se těšili na rodinný víkend, ale tyto plány mohou vzít za své. Nenuťte se do ničeho, co vám není příjemné. Místo toho vyrazte za přáteli, s nimiž si budete rozumět bez výhrad. Ani volnočasový program bez dalších společníků není od věci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře