Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 17. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 17.08.2019, 00:00 | 17.08.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 17. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ještě jste letos nestihli odjet na dovolenou? Potom začněte balit kufry a nasměrujte to rovnou na jih. Čím více slunečních paprsků a jižanské atmosféry dokážete načerpat, tím lépe. Singles mohou při svých cestách najít exotický románek jako ze snů.

 

Býk

Do konce prázdnin zbývají tři víkendy, tak si je užijte! Myslete v první řadě na své pohodlí a zdraví. Potřebujete se dát psychicky do pořádku, k čemuž vám pomůže čerstvý vzduch. Sedněte na kolo, vyjděte na procházku, ve stínu čtěte oblíbený plátek.

 

Blíženci

Nákupy pro radost jsou v sobotu povolené. Pokud chcete pořídit nové módní kousky do šatníku, nebo jenom zásobujete spižírnu oblíbenými lahůdkami, podaří se vám husarský kousek. Oproti plánu ušetříte rodinný rozpočet a nebudete mít výčitky svědomí.

 

Rak

Venuše utváří příznivý aspekt k vašemu znamení, takže se v lásce začnou dít divy! Přestanete razit heslo, co se má stát, se stane. Místo toho vezmete situaci do svých rukou a snažíte se dobýt srdce vyhlédnutého protějšku. Není to moc troufalá meta.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Období, kdy vyhledáváte samé vzrušení, jde do finále stejně jako se prázdniny pomalu chýlí ke svému konci. Využijte jeden z posledních víkendů, abyste si vyrazili z kopýtka. Zadaní k tomu přizvou rodinu a zkusí nějakou zvláštní volnočasovou aktivitu.

 

Panna

Ve společnosti si dejte pozor na styl, jakým komunikujete. Mohli byste proti sobě popudit hlavně opačné pohlaví, které by vám dokonce mohlo po dlouhé době kápnout do noty. Místo sebejistého vychloubání ukažte skutečnou tvář. Byť je mnohem křehčí.

 

Váhy

Pokud ještě nemáte víkendové plány, sezvěte rodinu i přátele, a propojte tak dva světy, které jsou vám nejbližší. Favorizované jsou jednak společné akce s jídlem, ale bránit se nemusíte ani cestování či diskotékovým večerům. Prázdniny ještě nekončí!

 

Štír

Venuše se konečně stěhuje ze zátěžové kvadratury. Můžete si oddechnout, protože v lásce a mezilidských vztazích máte tento měsíc to nejhorší za sebou. Dejte se psychicky do pořádku. Favorizovanými aktivitami je sport i meditování na čerstvém vzduchu.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

V sobotu zkuste zapomenout na práci a naordinujte si volný den dle svého gusta. Prázdniny se pomalu stáčejí ke svému konci a vy jste ještě nestihli zrealizovat tolik akcí, na které jste se těšili. Dnes je k tomu ideální doba. Jen šetřete své ledviny.

 

Kozoroh

Rozhodování o budoucnosti už není takovou neznámou, jak se zdálo na začátku srpna. Sice necháváte kormidlo v rukou osudu, ale v myšlenkách rozehráváte hned několik scénářů, které by se vám zamlouvaly. Stačí si jen vybrat a začít jednat sám za sebe.

 

Vodnář

Držte se dál od obchodů, ať mají kamennou nebo internetovou podobu. Mohli byste si zavařit na několik měsíců, ba i roků. Snadno se necháte přesvědčit ke koupi zboží, na které nemáte potřebnou hotovost. A ještě k tomu nečtete pořádně úvěrovou smlouvu.

 

Ryby

Potkáváte spoustu sympatických tváří a jste nadšení, jak je na světě nádherně. Faktem je, že vám vesmírné plénum posílá do cesty samou elitu, která se k vám hodí jako vejce k vejci. Nezadaní s jásotem zjišťují, kolik věcí jich pojí s novým objevem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře