Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 24. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 24.08.2019, 00:00 | 24.08.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 24. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Využijte předposlední prázdninový víkend, abyste dohnali, co jste v létě nestačili. Hlavně singles řádí jako utržení ze řetězu. Jste ochotni vyrazit na otočku k moři, nebo si dopřát bláznivou pánskou i dámskou jízdu. O ctitele nebudete mít nouzi.

 

Býk

Při plánování víkendového programu nebuďte moc odvážní. Chcete si užít poslední prázdninové dny, ale tělo by daleko víc ocenilo lenošení někde ve stínu. Rozhodně se vyhněte adrenalinové zábavě, protože byste si leda vykoledovali dlouhodobé zranění.

 

Blíženci

S klidným svědomím můžete odložit domácí práce na další měsíc. Výsledek by vám totiž neudělal žádnou radost a ještě hrozí, že byste si přivodili vleklé zranění. Žádný úkol vám neuteče. Pokud má rodina pocit, že ano, může se do toho klidně pustit sama.

 

Rak

Pozorujete výraznější zájem o vaši maličkost. Je to příjemná změna, kterou si náležitě užíváte. Vyšňoříte se, i když se chystáte na obyčejný nákup. Není divu, že polovička zpozorní a začne se starat o váš víkendový program. Raději ji vezměte s sebou.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

V poslední srpnové dekádě si při nakupování vybíráte zboží nevhodné, nebo takové, které záhy zhodnotíte jako zbytečné. O víkendu utečte na vzduch a peněženku nechte doma. Vše potřebné jste už obstarali, teď byste naletěli na zdánlivě výhodné akce.

 

Panna

Slunce ve vašem znamení přijímá neblahé vlivy od Jupitera a zatěžuje zdraví. Myslete na psychiku, která dostala v posledních dnech zabrat. Aspoň o víkendu se vyhněte stresu a fyzicky nedřete víc, než je nutné. Odreagujte se třeba při zahradničení.

 

Váhy

O víkendu se připravte na vášnivé signály. Okouzlí vás osoba, která je jako ohnivá střela. Přestože jste v kondici, sotva stačíte jejímu tempu. Přesto nebo právě proto si nechcete takový úlovek nechat ujít. Říkáte si, že taková noc musí být rodeo.

 

Štír

Umělecký a kreativní duch Štírů se začíná velmi zřetelně probouzet. O víkendu stočte pozornost ke svému šatníku i domácnosti. V obou směrech můžete udělat posun k lepšímu. Máte vytříbený vkus a vykouzlíte úchvatný výsledek i s minimálním rozpočtem.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Po náročném pracovním týdnu si zasloužíte nechat problémy odplout. Jenom je neutápějte v alkoholu, protože byste si přidělali další nepříjemnosti. Jednak budete mít pořádné okno a následně morální kocovinu, jednak škodíte játrům a celému organismu.

 

Kozoroh

Baví vás poznávat nové tváře a nenápadně oťukávat, jaké jsou vaše možnosti. Zatím se dost podceňujete. Než uděláte první krok, dotyčný bude neznámo kde. Nemusí z toho být hned láska jako trám. Natrénujte si seznamovací taktiky nanečisto třeba v MHD.

 

Vodnář

Víkend by měl patřit výhradně regeneraci. Zdraví Vodnářů se ocitlo na šikmé ploše a zaslouží si náležitou péči. Nakopněte se zdravým jídelníčkem a zvažte i doplňky stravy. Obalte hlavně nervy, na které hvězdy v poslední době hrály hotové symfonie.

 

Ryby

Partnerova špatná nálada může být v důsledku k něčemu dobrá. Nenechte si zkazit víkend a zařiďte se podle svého. Drahá polovička bude v šoku, že nesedíte doma jako pecky. Dokonce může žárlit. Neustupujte jí jen kvůli tomu, aby se na vás nezlobila.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře