Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 31. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 31.08.2019, 00:00 | 31.08.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 31. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Se srpnem se loučíte velkolepě. Je vás všude plno, rozhazujete úsměvy a nikoho nenecháte na pochybách, že jste dítě štěstěny. Nezáleží na tom, jestli to jsou tak trochu mimikry. Pozitivní naladění k vám totiž v důsledku láká samé pozitivní události.

 

Býk

Poslední srpnový den skutečně představuje happyend. Máte radost, že se problémy vyřešily ve váš prospěch. S klidným srdcem natáhnete nohy a necháte se unášet vlídnou konstelací. Cítíte, jak se vámi rozlévá vnitřní harmonie a rty opět zdobí úsměv.

 

Blíženci

Milí Blíženci, víkend investujte do svého zdraví. Je to nejlepší krok, jaký můžete udělat. Když se vám nechce z postele, zůstaňte v ní a prodlužte si spánek bez ohledu na ubíhající hodiny. Potřebujete se dostat fyzicky i psychicky zpět do kondice.

 

Rak

Konec srpna ovládne láska. Afrodité zabrnká na něžnou strunu Raků a vynese je do oblak. Nevadí, že jste zrovna bez partnera. Máte bohatou fantazii a v ní si malujete, jak asi proběhne vaše seznámení s budoucím protějškem. Je to na celovečerní film.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Máte sklony přeceňovat své síly, což se v sobotu může projevit ve svém důsledku. Riziko úrazů i pracovního přepětí je extrémně vysoké. Při plánování volnočasového programu to zohledněte. Lenošení u knih a časopisu není moderní, ale vám prospěje.

 

Panna

I náročná konstelace na konci měsíce má své světlé body. Nadřízený je z vašich výkonů nadšený. Obdivuje vaše ambice a vytrvalost. Využijte toho k rozhovoru o mzdovém ohodnocení. O víkendu zjistěte, jak jsou na tom platově kolegové v jiných firmách.

 

Váhy

Poslední prázdninový víkend si zaslouží program, který se vryje do paměti vám, miláčkovi i nejbližší rodině. Máte-li vlastní děti, zpříjemněte jim sobotu, jak to jenom jde. Nastal čas splnit jim přání, o kterém švitoří dlouhé měsíce. Budou nadšené.

 

Štír

Milí Štíři, máte slibně našlápnuto, ale právě to je kamenem úrazu. Hodláte si poslední prázdninový víkend užít se vším všudy, překračujete hranice, jako byste byli přesvědčeni, že vám všechno projde. Bohužel riziko újmy na zdraví je extrémně vysoké.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Před potížemi neskrýváte hlavu do písku. Chcete je mít co nejrychleji za sebou, a tak se do nich zakousnete. Velkým pomocníkem je víra ve vyšší moc, u níž jste přesvědčeni, že vás nenechá ve štychu. Máte pravdu. Vesmír tomuto odvážnému konání přeje.

 

Kozoroh

Luna v konjunkci s Venuší uleví napjaté atmosféře v soukromí. Nálada v rodinném kruhu je víc než fantastická. Necháváte plavat všední starosti a soustředíte se pouze na to, co se v rodině odehrává tady a teď. Vesmír slibuje mnoho důvodů k úsměvu.

 

Vodnář

Zamilovaní Vodnáři jsou z nové známosti celí poblouznění. Není vyloučeno, že se po krátké době rozhoupou k žádosti o ruku nebo partnera potěší, když mu přinesou klíče od svého bytu. Romantická gesta jsou hračka. Určitě byste s nimi neměli šetřit.

 

Ryby

Milé Ryby, využijte vrozenou empatii a toleranci k tomu, abyste našli cestu k člověku, s nímž jste se nepohodli. Vstřícný krok nebo dokonce omluva vás sice stojí velké přemáhání, ale nakonec budete rádi. Nejste typ, který by si vytvářel nepřátele.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře