Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 7. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 07.09.2019, 00:00 | 07.09.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 7. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Domácí klima je plné pohody a vesmír prozrazuje, že vzájemnou harmonii jen tak něco nenaruší. Blízcí pro vás mají pochopení a nedělají naschvály, pokud musíte nečekaně změnit sobotní program. Ze srdce vám spadne těžký kámen, báli jste se jejich reakce.

 

Býk

Býci hledající lásku by se neměli nechat odradit prvním dojmem. Jistý člověk sice působí odměřeně, ale ve skutečnosti vám má co nabídnout. Dejte mu prostor, aby ze sebe setřást nervozitu a ukázal vám, jaký potenciál skrývá. Rozbalujte ho jako dárek.

 

Blíženci

Nenechte si namluvit žádnou nabídku, která vypadá výhodně. Ze slibů by nezbylo vůbec nic a vaše bankovní konto by přišlo na buben. Nedůvěřujte dokonce ani přátelům, protože ti jsou nejspíš jedni z napálených. Skutečně výhodná šance na vás počká.

 

Rak

Vesmír našeptává spoustu nápadů, jak naložit s aktuálním víkendem. Nechcete si připustit, že už je víkend pasé, a tak přemlouváte rodinu i přátele, aby se vyrazili bavit. Nelámejte to přes koleno, bručouni by vám dobrou společnost stejně neudělali.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Nezadané Lvy čeká žhavý víkend, jako by ještě prázdniny neskončily. Jestliže nehledáte trvalý vztah, užijete si spoustu flirtů i žhavý románek na jednu noc. Perspektivní známosti už tak nadějně nevypadají. Naštěstí si toho neděláte těžkou hlavu.

 

Panna

Chcete si vyhodit z kopýtka po náročném týdnu. Avšak to by vás mohlo dostat do ještě větších potíží. Organismus se hůř zbavuje toxických látek, proto se držte dál od alkoholu a návykových látek. Uvolněte se bylinkovým čajem, nebo si zajděte na masáž.

 

Váhy

Jenom těžko nacházíte správná slova, kterými byste vyjádřili své pocity. Sami se v nich vyznáte jenom stěží, proto je komplikované svěřovat se druhým. Protějšek rozhodně nikam nespěchá, tak místo romantických slůvek použijte činy. Ty vám půjdou lépe.

 

Štír

Ať se ukážete v jakékoliv společnosti, strhnete na sebe pozornost okolí. Bodujete díky svému šarmu a vtipu, který vás činí jedinečnými. Singles si mohou vybírat, s kým stráví víkend i další týdny, ba i měsíce. Dejte šanci tiché vodě. Mele břehy!

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Ve vzduchu visí návštěva, ze které předem nemáte žádnou radost. Zadaní Střelci se nejspíš musí vypořádat s příjezdem partnerových rodičů nebo starších sourozenců. Místo vysněného volného víkendu se musíte věnovat aktivitám, které vám nic neříkají.

 

Kozoroh

Jistý člověk vám uhrane natolik, že se nedokážete soustředit na nic jiného. Přiznejte barvu a zrušte původní program. Nikdo vám to nebude mít za zlé, protože lásku vám kamarádi i příbuzní ze srdce přejí. Vztahový coming out potřebujete jako sůl!

 

Vodnář

Nemáte plány na víkend? Pak utečte do náruče přírody. Ta má na vaše nitro zklidňující vliv a navíc vám pomůže zlepšit celkovou odolnost organismus. Využijte všech elementů a dopřejte tělu, co ráčí. Zkuste sílu minerální vody i svěžího větru z hor.

 

Ryby

Nemusíte bořit rekordy, abyste sami sobě dokázali, že na to máte. Psychická ani fyzická kondice na tom nejsou dobře, takže by si tělo zasloužilo naprosto odlišný program. Zavrtejte se do peřin s oblíbenou knížkou, nebo se jděte prohřát do sauny.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře