Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 14. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 14.09.2019, 00:00 | 14.09.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 14. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Počínaje dnešním dnem počítejte s finančními výkyvy. Kvůli neuváženému kroku máte najednou hlouběji do kapsy, případně vás může zaskočit výdaj, se kterým jste nepočítali. Nepodléhejte chuti utrácet za nové svršky nebo výdobytky moderní techniky.

 

Býk

Vážíte si všeho, co pro vás jistý člen rodiny dělá. Rozhodnete se mu oplatit jeho láskyplnou péči něčím, co je přesně podle jeho gusta. Neváháte kvůli tomu sáhnout hluboko do kapsy. Jste přesvědčen, že se vám investice vyplatí. Vybíráte na jistotu.

 

Blíženci

Během víkendu se začíná blýskat na lepší časy. Dokážete se vypořádat s nečekanou změnou programu, která číhá na soukromém poli. Také jste motivovaní ukázat partnerovi své silnější stránky. Hvězdy radí nechat plavat práci a soustředit se na zábavu.

 

Rak

Nehrozí, že byste víkend strávili se založenýma rukama. Od rána přemýšlíte, čím naplnit volno, abyste je využili do poslední minuty. Zatímco vy jste činorodí, někdo z rodiny by uvítal volnější režim. Dopřejte příbuzným, aby se aspoň vyspali dosyta.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Víkendem začíná období plné příjemných změn. Nezadaným přeběhne přes cestu osůbka, jíž nemohou nechat bez povšimnutí odejít. Naopak byste ji chtěli vidět zas a znovu. Ano, dokonce i sebejistá šelma jako vy se může bláznivě zamilovat a ztratit hlavu.

 

Panna

Vztahy v soukromí mohou být trochu neosobní, což v září není žádnou novinkou. Nesnažte se pátrat po příčině a věc přijměte takovou, jaká je. Čím více strkáte nos do záležitostí druhých, tím spíš situaci zhoršíte. Brzy se se událost vysvětlí sama.

 

Váhy

Saturn v negativní pozici k Venuši si posvítí na finance. Přísun peněz se zpomalí a ztenčí, čemuž byste měli podřídit své hospodaření. Vesmírní vládcové se tváří jako spojenci, kteří vás nenechají v úzkých. Utrácejte s rozumem a vše dopadne dobře.

 

Štír

O víkendu se Štírům připomenou milostné touhy, na které kvůli práci a povinnostem nezbýval čas. Singles poženou do náruče nového partnera. Neberte to první, co se nabízí. Naopak by vás měl zajímat nenápadný protějšek v koutě. Zatím sbírá odvahu.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Úsměv vám neskutečně sluší. Zjistíte, že svým naladěním ovlivňujete široký okruh lidí, a proto rozjetý vlak zastavíte. Negativní přístup k životu můžete během víkendu překonat. Hvězdy jsou vlídné pro zadané i svobodné. Rozhlédněte se kolem sebe.

 

Kozoroh

Dopřejte si program, na jaký jste v uplynulých zářijových dnech neměli čas. Druhá polovina měsíce bude o poznání náročnější. Zařiďte si příjemné vzpomínky, z nichž budete čerpat pozitivní energii. Vesmír doporučuje hlavně sport na čerstvém vzduchu.

 

Vodnář

Nečekané a příjemné změny visí ve vzduchu! Ani jste nedoufali, že se situace v lásce ještě zlomí ve váš prospěch, ale stane se. Nechte se unášet na vlnách něhy i nespoutané vášně. Vesmír se řídí heslem: každému, co jeho jest. Stačí si u něj objednat.

 

Ryby

Ve společnosti se pořádně odvážete! Nezadané Ryby se zakoukají do člověka, který je jejich naprostým opakem. Nenamlouvejte si, že by vám to z dlouhodobého hlediska mohlo fungovat. Jestli se chcete nezávazně pobavit, pak do toho klidně jděte naplno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře