Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 28. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 28.09.2019, 00:00 | 28.09.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 28. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Náročný týden se podepíše na vaší vypjaté psychice. Jste náchylní ke konfliktům, takže to na domácí půdě nebezpečně bublá. Příbuzní nebudou akceptovat neoprávněné výpady vůči svým osobám, proto byste se měli pořádně zamyslet, než je z něčeho osočíte.

 

Býk

Štěstí je dnes na vaší straně. Pokud si pohráváte s myšlenkou zúčastnit se vědomostní nebo kreativní soutěže, směle do toho. Objevíte v sobě skrytý talent, díky němuž se může profesní dráha ubírat novým směrem! Vyloučena není ani výhra v loterii.

 

Blíženci

Během víkendu můžete poznat elegantní osobu, která vás k sobě přitahuje jako magnet. Získáte si ji úsměvem na tváři a ona vás zase osloví svým spravedlivým a čestným chováním. Nečekali byste, že se v dnešní době ještě nabízí takhle luxusní zboží.

 

Rak

Milí Raci, během víkendu dejte pozor na finanční svody. I když máte vytvořenou železnou rezervu, můžete se ze dne na den ocitnout na suchu. Na vině je neuvážený výdaj, který se vám zdá ohromně výhodný. Teprve zpětně zjistíte, jako jste udělali chybu.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Souhra událostí vám zvedne náladu tak, že záříte jako sluníčko. Sršíte pozitivní energií, ale také pořádným sebevědomím. Nezadaní se vrhnou do společenského programu. Větří, že tento víkend může obrátit život vzhůru nohama. Osudová láska je za rohem.

 

Panna

Milé Panny, je na čase zaměřit se na vizáž. I malá změna udělá s osobností zázraky. Budete sebejistí a vaše osobité kouzlo neujde opačnému pohlaví. Stanete se středem pozornosti nejenom dnes večer. Máte šanci zapracovat také na profesním postavení.

 

Váhy

Do víkendu se probudíte jako vyměnění. Dáváte všem najevo, že nemáte zapotřebí vyvolávat konflikty, naopak mírníte napjatou atmosféru a vycházíte blízkým vstříc. Nechybí vám schopnost kritického myšlení, ve kterém se zaměříte hlavně sami na sebe.

 

Štír

Konec září vrátí do života Štírů osobu, s níž se dlouho neviděli. Vyměňte si číslo nebo email, abyste zůstali v kontaktu, protože si máte co říct. Zadaní přemýšlí, zda se s dnešním zážitkem pochlubit protějšku. Bojíte se, aby za tím neviděl něco víc.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Střelci, kteří vyhlíží pracovní víkend, se mají na co těšit. Komunikace vůči kolegům i nadřízeným funguje brilantně. Pokud mezi vámi došlo ke konfliktu, dočkáte se omluvy. Sami se postavíte k povinnostem odpovědně a začnete pracovat na sto procent.

 

Kozoroh

Kvůli maličkosti se nepohodnete s partnerem nebo rodiči a v soukromí zavládne dusno. Nepřilévejte olej do ohně a vyhněte se dvojsmyslným poznámkám. Atmosféra potřebuje vychladnout. Zítra získáte s odstupem jiný pohled a lépe prosadíte své zájmy.

 

Vodnář

Chystáte se o víkendu do práce? Pak se připravte na pořádný boom, který může odstartovat nečekanou kariéru. Nadřízení jsou paf z vašich výsledků, jimiž si vykoledujete velký a dlouhodobý úspěch. Venuše slibuje finanční bonus navíc možná i díky výhře.

 

Ryby

Milé Ryby, nepropadejte skepsi kvůli tomu, že vám protějšek nedává najevo lásku tak často, jak byste chtěli. Jestli toužíte po romantice, využijte volný víkend a připravte malé překvapení. Zakopete válečnou sekeru a začnete pracovat na usmiřování.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře