Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 5. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 05.10.2019, 00:00 | 05.10.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 5. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zvažte, zda je moudré utíkat do společnosti. Po pracovní části týdne jste unavení a nálada na tom není nejlépe. Poslechněte intuici a klidně se zavrtejte do peřin, nebo si dopřejte soukromou saunu. Odpočatí budete v kruhu přátel mnohem příjemnější.

 

Býk

O víkendu vás může zaskočit žárlivost. Nepůjde ovšem o žárlivost v milostné rovině, ale v rovině pracovní. Jste rádi, že se partnerovi daří, ale sami si připadáte nedocenění. Zkuste se porozhlédnout po novém sebeuplatnění. Pomůže koníček i brigáda.

 

Blíženci

Blíženci v sobotu fungují jako tmel mezi jednotlivými členy domácnosti. Rozhádaní příbuzní díky vám najdou společnou řeč a rodinou zavládne mír. Domácí zázemí je pro vás základem životní spokojenosti, proto si dáte záležet, aby ho nic nenarušilo.

 

Rak

O víkendu se přestanete vyhýbat světu, naopak se vydáte do kolektivu přátel. V kruhu dobrých kamarádů vám spadne kámen ze srdce. Vypovídáte se ze svých problémů a uvidíte nový pohled na svět. Nic není tak tragické, jak se zdálo být na konci září.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Pracovní maraton v domácnosti vás neunaví natolik, abyste skončili v peřinách. Zatoužíte vyrazit mezi lidi a trochu se odreagovat. Do volnočasových aktivit zapojíte i nenechavé potomstvo a budete překvapení, jak si s netradiční aktivitou poradí.

 

Panna

První říjnová sobota vám pomůže najít cestu k lidem, s nimiž jste se kdysi nepohodli. Nezáleží, zda jde o znesvářenou rodinu nebo sousedy. Vstřícný krok je na místě a vyplatí se. Cítíte, že vám negativní vazby ubírají energii. Narovnejte si karmu.

 

Váhy

Chcete si užívat různé aktivity s rodinou, ale počítejte s tím, že budete muset zapojit fantazii. Děti nenadchnete ledajakým programem. Než plýtvat nápady, zkuste se otevřeně pobavit o tom, jaký výlet nebo koníček by ocenily. A zkuste to s nimi.

 

Štír

První říjnový víkend zabrnká na něžnou notu. Štíři se musí poprat s návalem slastných pocitů. S protějškem hledáte jakoukoliv příležitost, abyste mohli strávit nerušenou chvilku osamotě bez zvědavých potomků. Bezdětní se zapírají před návštěvami.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Je jedno, jestli se vydáte na výlety po příbuzných nebo hodláte zdolávat vysoké skály. Důležitá je aktivita a společnost stejně naladěných jedinců. Nevydržíte nečinně sedět a koukat z okna. Naštěstí vám vesmír dodává tolik energie, kolik je třeba.

 

Kozoroh

V rodině snadno dojde k nedorozumění, čímž si vykoledujete dusnou atmosféru. Pro jednou byste mohli ustoupit ze svých pevných názorů a vyjít blízkým vstříc. S odstupem času jim totiž dáte za pravdu. Zaslouží si bolestné za vaše pracovní vytížení.

 

Vodnář

Vydáte se s dětmi do společnosti a těšíte se na ukázkovou sobotu. Pokud však vašim drobečkům nebude něco po chuti, můžete se s kulturní náplní rozloučit. Po náladě máte všichni, protože jim nejdete příkladem, ale na vztekání reagujete také vztekem.

 

Ryby

Rozpínavý Jupiter spolu s Lunou mohou v Rybách probudit nezdravě vysoké ambice. Pozor na stavění vzdušných zámků, kvůli nimž byste mohli nakonec přijít na buben. V zaměstnání se držte svého kopyta a nevěřte, že se dá zázračně zbohatnout jenom tak.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře