Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 12. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 12.10.2019, 00:00 | 12.10.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 12. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Další říjnový víkend láká k oddechu. Rozjímejte, najděte si prostor pouze sami na sebe. Moderní technologie nechte spát a místo toho se napojte na vyšší sféry. Ty vám pomohou třídit chaotické nitro, kvůli němuž jste v posledních dnech jako vyměnění.

 

Býk

Potřebujete vypnout myšlení. Neustále nad něčím dumáte, hodnotíte své kroky a vracíte se k důležitým rozhovorům. Hlava je z toho celá přetížená a není divu, že se chováte podrážděně. Když nepomáhá nic jiného, vyzkoušejte bylinky v čele s meduňkou.

 

Blíženci

Sobota otevírá Blížencům dveře k lepší budoucnosti. Rozhlédněte se po pracovních inzerátech, případně prolistujte seznamku, pokud hledáte novou lásku. Pozitivní myšlení k vám naláká nabídky, o kterých se vám mohlo v uplynulých týdnech jedině zdát.

 

Rak

Milí Raci, v závěru pracovního týdne se naskytnou výhodné příležitosti, jak přijít k penězům. Pokud řešíte nedostatek prostředků, někdo z blízkých vám podá pomocnou ruku. Doceníte pevnost rodinných svazků a přestanete řešit dřívější malicherné spory.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě! 

 

Lev

Během víkendu jste malý krůček od vytčeného cíle. Možná se rozhoupete k rekonstrukci domácnosti, nebo se pustíte do vyklízení přeplněné půdy. Dobrat se cílové pásky je složité. Něco jako by vás zdržovalo. Uklidněte se tím, že co se vleče, neuteče.

 

Panna

Aktuální rodinné štěstí vám může leckdo z okolí závidět a nejspíš to tak dělá. Sousedé hledají na vašem soužití aspoň nelichotivé trhlinky. Pokud nic nevybádají, nezbývá, než aby si je vymysleli. Naštěstí máte dobrou náladu a vezmete je s humorem.

 

Váhy

Pokud si pohráváte s myšlenkou na rozšíření rodiny o dalšího potomka, z vesmíru máte ideální podmínky k početí. Hvězdy přejí lásce a budování spokojené rodiny. Chcete-li si naopak užít románek bez dalších následků, buďte v sexu extrémně opatrní.

 

Štír

Mrzí vás, že počáteční zamilovanost vystřídalo citové ochlazení. Zdá se vám, jako by o vás nový objev najednou nejevil zájem. Hledáte na sobě chyby a lámete si hlavu s tím, co za vším stojí. Neztrácejte čas sebereflexí a vězte, že se to brzy zlomí.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Domácností vládne harmonická atmosféra a oboustranná pohoda. Mezi příbuznými se cítíte jako v bezpečném přístavu. Nemáte potřebu přetvařovat se a hrát si na někoho, kým nejste. Otevřete se a dáte průchod dlouho skrývaným pocitům. Přinese to změny.

 

Kozoroh

Víkend se rozhodnete zasvětit aktivitám, které vám dokážou vykouzlit úsměv na rtech. Nejde o sobecké chování, protože tím prospějete jednak sobě a také svému okolí. Když jste spokojeni vy, je to znát na chodu celé domácnosti. Rozmazlujte se dál.

 

Vodnář

Pokud nedáte ústa na zámek, nic se nezmění. Diskuse s příbuznými mohou být dost ohnivé. Obě strany jsou svéhlavé, takže se nemůžete dohodnout na rozumném kompromisu. Nejde-li to jinak, jděte každý po svém programu. Byla by škoda kazit si volný den.

 

Ryby

Nedodělky v domácnosti zvládnete s naprostou lehkostí. Dříve vám scházela schopnost soustředění, ale tentokrát se od dané aktivity nehnete, dokud ji úspěšně nedokončíte. Navíc k ní nadchnete ostatní příbuzné. S tolika pomocníky vám to půjde snadno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře