Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 19. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 19.10.2019, 00:00 | 19.10.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 19. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Čím víc odpočinku si na dnešek naordinujete, tím lépe. Máte zažitou představu, že musíte být stále činorodí. To je chyba! Organismus mele z posledního a zaslouží si vypnout. Co vám udělá největší radost? Práce nikam neuteče, ať se starají i druzí.

 

Býk

Touha po novotách je ve druhé polovině října nebezpečná. Vezmete si do hlavy něco bláznivého, co by za normálních okolností neprošlo. Rodina proti tomu nejspíš nestihne nic namítnout, protože se pustíte okamžitě do realizace. Výsledek vás nepotěší.

 

Blíženci

O víkendu se zapíšete do života svých známých zlatým písmem. Díky oslavě, kterou zorganizujete, se totiž dají dohromady dvě spřízněné duše. Trochu jste to plánovali, ale seznámení působí jako zásah shůry. Máte radost, že jste to na ně tak ušili.

 

Rak

Radujete se z víkendové idylky. S partnerem si hrajete do noty a nikdo nenaruší ani vaši rodinnou pohodičku. Otevírá se vám příležitost učinit zásadní životní změny. Čerstvě zadaní mohou začít uvažovat o společném bydlení. Najdete skvělou klícku.

 

OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Říjnové známosti jsou pomíjivé. Nový objekt touhy se po několika schůzkách stále tváří chladně. Říkáte si, jestli o vás má vůbec zájem, nebo ne. Nedávejte mu žádné ultimátum, protože to by přineslo jediný výsledek. A ten by vám moc radosti neudělal.

 

Panna

Panny jsou na sebe hrdé. Konečně za sebou vidíte hmatatelné výsledky svého pracovního snažení. Investice se začínají vracet a rozmnožují hubenou hromádku vašich úspor. Hvězdy radí, abyste ve svém snažení nepolevovali. Říjen ještě zdaleka nekončí.

 

Váhy

Příslušníky rodinného klanu podporujete, jak vám to čas, energie a finance dovolí. Hlavně k dětem jste velmi štědří a dá se hovořit až o opičí lásce. Venuše ani Jupiter vám to nemají za zlé. Naopak slibují, že příbuzní svěřenou důvěru nepošlapou.

 

Štír

Sobota otevírá prostor aktivitám, které jsou blízké vašemu srdci. Volný čas naplníte koníčky i návštěvami blízkých. Díky tomu si udržíte pozitivní náladu a přestanete se užírat tím, co se odehrálo v uplynulých dnech. Duševní očistu jste potřebovali.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

O víkendu si připadáte o několik let mladší. Vitalita se pomalu obnovuje a ani optimismus vás nebude celý den opouštět. Láká vás myšlenka na větší změnu vizáže. Opačné pohlaví z vás bude paf. Navzdory datu v občance z vás vyzařuje mladistvá krása.

 

Kozoroh

Odpočívejte, odpočívejte, odpočívejte. Až do úterý vám vesmír výrazně ubírá síly a navíc přináší zvýšené riziko úrazů. Jste unavení a nesoustředění, což je prvním předpokladem zdravotních problémů. Využijte sobotu k línému povalování mezi časopisy.

 

Vodnář

Vodnáři vyhlíží příjemný začátek víkendu plný romantiky a originálních vyznání lásky. Není vyloučeno, že se konečně rozhoupou ke společnému bydlení nebo rovnou svatbě. Emocemi prosycené odpoledne s vámi dělá divy. Nenechávejte si své touhy pro sebe.

 

Ryby

Přívětivá Venuše hlásí v oblasti domácích záležitostí veselou atmosféru. Každý úkol zvládáte s lehkostí, jako by šlo o rutinní záležitost. Méně vitální příbuzní by rádi věděli, kde berete energii. Jedním z tryskových motorů je láska. Ta vás nakopne.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře