Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 26. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 26.10.2019, 00:00 | 26.10.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 26. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vzpomínáte si na svůj pověstný nadhled, díky němuž obvykle ustojíte daleko horší situace než ostatní znamení? Zkuste ho oprášit a začít znovu používat. Ať řešíte pracovní trable nebo napjatou atmosféru v soukromí, snažte se nad všechno povznést.

 

Býk

Sobotní souhra okolností vám do cesty přivede člověka, který vás provokuje svým chováním. Tváříte se, jako byste dotyčného či dotyčnou nemohli vystát. Uvnitř ale svádíte boj sami se sebou. Pravdou totiž je, že vás navzdory všemu silně přitahuje.

 

Blíženci

Tenhle víkend je jako stvořený pro pořádnou jízdu! Sezvěte rodinu, kamarády i kolegy z práce a rozsviťte podzimní dny večírkem, na jaký nikdo nezapomene. Díky konjunkci Marse s Lunou jste podnikaví i plni energie. Neomezujte svou rozbouřenou fantazii.

 

Rak

Sobota slibuje příjemný program v nejlepší společnosti. Rakům se podaří nechat černé myšlenky stranou a soustředit se na veselejší stránku života. Rozmazlujete své blízké v přeneseném slova smyslu i tom reálném. Kralovat budete hlavně v kuchyni.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Lev

Během víkendu najdete skvělé východisko ze svých finančních potíží. Díky tomuto impulsu všechno zvládnete vyřešit jako lusknutím prstu! Vesmírní velikáni prozrazují, že hybnou silou může být nějaká osoba mužského pohlaví. To je hlavní motivace!

 

Panna

Cítíte se víc a víc aktivní a chcete přiložit ruku k dílu při aktivitách, z nichž jste se ještě před pár dny chtěli vykroutit. V domácnosti stihnete během krátké doby spoustu úkolů. Blízcí se nestačí divit, k jakému došlo obratu. Jen ať to vydrží.

 

Váhy

Víkend nabízí spoustu lákavých cest, jak se vymanit z finančních potíží. Všechny nabídky byste měli nechat uležet. Momentálně se vám to jeví jako jediná správná možnost, ale následně zjistíte, že se nabízí i jiná řešení. Nenechte si namluvit opak.

 

Štír

O víkendu vylepšíte rodinnou souhru. Pokud jste se v uplynulých týdnech nepohodli s některým členem domácnosti, nabízí se cesta ke smíru. Důležité je nepitvat se ve starých křivdách. Udělejte za tím tlustou čáru a místo diskutování poslouchejte.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

Ostatní členové rodiny uvítají klidnější program. Nechtějí vás zklamat, proto se vašim nápadům přímo nepostaví. Zkuste s nimi diskutovat a nepřipravujte žádné překvapení. Všichni toho máte po pracovním týdnu dost, tak proč nenajdete něco oddechového.

 

Kozoroh

Sobota vrací do života Kozorohů pořádek. Platí to v přeneseném i skutečném slova smyslu. Vytřiďte důležité smlouvy, doklady a dokumenty. Pokud jste si nechali domácí povinnosti přerůst přes hlavu, rodina nabídne pomocnou ruku. Určitě neodmítejte.

 

Vodnář

Víkend by měl patřit lásce! Erotická fascinace se slibuje především ve spojení se znamením Vah. Jste překvapeni, z jaké strany se k vám přikutálí nejhřejivější emoce. Dotyčnou osobu nejspíš znáte delší dobu, ale teprve teď mezi vámi přeskočí jiskra.

 

Ryby

Není nic, co byste v tomto týdnu nezvládli. I přesto byste měli víkendové dny naplnit odpočinkem v kruhu těch, na nichž vám záleží nejvíc. Je těžké úplně se odstřihnout od pracovních záležitostí. Hlavně podnikatelé jsou v myšlenkách stále v práci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře