Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 2. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 02.11.2019, 00:00 | 02.11.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 2. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vaše milostná pozice nebude příliš výhodná. Ačkoliv budete chtít podávat velkolepé výkony, vaše tělo se rozhodne stávkovat. Nebylo by od věci zapřemýšlet o tom, jak své tělo zharmonizovat a zregenerovat, uvidíte, že potom půjde všechno úplně samo!

 

Býk

Rodinka se rozhodla vzít vás s sebou na nákupy? Se zděšeným výrazem jim okamžitě vysvětlíte, že potřebujete klid a ne nějaké hektické běhání po městě. Naštěstí jsou chápaví a dopřejí vám dostatek odpočinku. Vy je za to odměníte bankovkami navíc.

 

Blíženci

Je ideální čas pro hledání nových duševních obzorů. Můžete najít svoje vlastní já, pokud tomu opravdu dáte šanci. Budete překvapeni, co všechno se o sobě dozvíte nejen ze současnosti, ale i z minulých životů. Tak se neváhejte pustit do nepoznaného!

 

Rak

V osobním životě dnes musíte počítat se zmateným chováním. Nevyčítejte protějšku, že se nemůže ihned rozhodnou a kývnout na váš návrh. Dopřejte mu čas a uvidíte, že situace bude daleko klidnější a pohodovější a zbude čas i pro trochu něžné romantiky.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Zdárně vybřednete z konfliktů a budete si moci nerušeně užívat skvělého sobotního dne. Navíc budete mít skvělý pocit z toho, jak bravurně jste potíže zvládli a vyřešili ke spokojenosti všech. Nyní nastal čas pro fyzický i psychický odpočinek.

 

Panna

Luna v Blížencích vám dělá zmatek v osobních vztazích a vám už z toho všeho jde hlava kolem. Nejlépe uděláte, pokud si naordinujete odpočinek, při kterém vypustíte všechny starosti i myšlenky. Uvidíte, že s čistou hlavu se vám řešení bude hledat snáze.

 

Váhy

Budete mít skvělou šanci zapracovat na svém vzhledu a připadat díky tomu partnerovi přitažlivější. Neodmítejte žádnou změnu či inovaci, naopak vám to jen prospěje a dodá to vašemu vzhledu potřebný šmrnc. Důvěřujte profesionálům, jste v dobrých rukou.

 

Štír

Bude se vám zdát, že vám nikdo nerozumí, přitom opak je pravdou. Ostatní se vám snaží sdělit, že nemají stejný názor jako vy, ale to neznamená, že jsou proti vám nebo vám nerozumí. Nerozčilujte se a jednejte podle sebe, jde přece o vás, nebo ne?

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Přeceníte své nebo partnerovy schopnosti a v projektu, do kterého jste se vrhli, se vám dařit nebude. Nevěste však hlavu, nejde přece o nic zásadního a jistě jsou činnosti, ve kterých se umíte daleko lépe sehrát. O tom vás ostatně přesvědčí dnešní noc.

 

Kozoroh

Nezadaní, dojdete ke zjištění, že protějšek, o který usilujete, vás sice přitahuje svým zevnějškem, ale nejste schopni se do něj zamilovat, proto se rozhodnete poohlédnout raději někde jinde. Zadaní, pozornost partnera vám bude dělat velice dobře.

 

Vodnář

Budete se potřebovat vyjadřovat, komunikovat, rozebírat pro a proti různých společenských témat. Vašim známým už půjde hlava kolem z vašich filozofických pojednání. Nebude však trvat dlouho a najdete si posluchače, který vám bude dávat za pravdu.

 

Ryby

Lidé k vám budou velmi přívětiví, vy si z toho ovšem žádné závěry dělat nebudete. Moc dobře víte, že jde jen o společenskou pózu a hned za rohem vás pomluví. Proto se raději uchýlíte mezi lidi, kteří si na nic nehrají, a můžete jim ve všem důvěřovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře